Benı çok uzdu......................................

arkadaslar 3 yıllık ılıskım var dun bir sebebten tartıstk bana dedı işte sen benı sevmıyosun sevdıgını sanıyosun sen benım saflıgımı masumlugumu sevıyon benım varlıgıma sadece alıstın yoklugumada alısırsın dedı. ya ben onun ıcın herkesı karsıma aldım onun ıcın yataklara dustum gıymedım gıydırdım deyım erındeyse bir kıyafer grsem ay cok yakısır dıyıp hep aldım mutlu ettım bana bunu demeye hakkı yoktu benım sevgımı nasıl ölçebilr ya del,rdım benıbu gece son uzusundu dedı cıktı napmam lazım bneım söyleyın bana lutfen dunden berı sındıremıyorum bunu

Güncellemeler:
benı bu gece cok uzdun bu son uzusundu dedi çıktı *

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen de ona şunu sor bence: Madem öyle düşünüyordu da onu sevmeyen, ama sevdiğini sanan biri ile neden birlikte olmuş? Bu bile onun sevgisinin gerçekten sevgi değil, tüccar mantığı olduğunu ispatlamaya yeter. Onu mutlu ederken itiraz etmiyordu da bir kere zora gelince biten sevgi, sevgi midir sence? Böyle bir adamla devam etmek istiyorsan da senin yanlış yaptığının da göstergesi aynı zamanda. Objektif düşün.

0|0
    0|0
    • gercekten dunden berı dusunup kuramadıgım cumleyı kurdun smdı bugun arıcak ne demeliyim sence

• Senin yüzünde neden kötü geçsin. Bunların sebebi kendisi.

• Sana bu adamın kişiliğini söyleyeyim mi? Seni yedekte tutuyor ve senden daha iyisini bulduğunu düşündüğü anda şeni şutlayacak. Bak demedi deme.

Erkekler Ne Diyor 3

• tatlı canından kıymetli mi

0|0
    0|0
  • sen benim saflığımı masumluğumu kullanıyosun demiş ya sana.. asıl senin saflığını masumluğunu kullan kendisi.. bak kendin dedin herkezi karşıma aldım, giymedim giydirdim falan diyosun hep sen fedakar olmuşsun belli.. Artık sana hep garanti gözüyle bakıyo döncek, arıycak, gelicek, dayanamaz böyle düşüyo emin ol buna böyle

0|0
    0|0
    • ben zaten aza acık bir salagım bu belli ya herkes dıyo.

• unut gitsin degmez yeni ufuklara açıl

0|0
    0|0
    • ciddi cevap verırmısın lutfen

• evet cok saçma emınım kı bugun arıcak ne dıcegımı bilmiyorum

• akışına bırak kasma kendini

Kızlar Ne Diyor 2

• ooo oglan harbiden sıkılmış valla . sen beni eklee konuşalım bu konu hakkında bn ilişki uzmanlıgı okuyorumm

1|1
    0|0
  • işine geldiği gibi davranmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...