Ne dünya derbisiymiş bee dedinizmi sizde?

sahada futbol yok karaktrersiz futbolcu iki taraftata var ben GALATASARAY'lıyım ve bundanda gurur duyuyorum ancak o melonun hareketi neydi öyle abi ya neden bu kadar antioatik olmaya çalışıyorlar diğer taraftarların gözünde emre zaten herzamanki karaktersizliği sahada futbol namına kouşulacak 3 pozisyon var gol direk burak :)

hakem ayrı bir muameleyi hakediyor emenikeye topala gösteremediği kkırmızı kartlar ayıp olmasın diye melo yu atmak falan komediden başka birşy değildir

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• melonun hareketi bir cevaptı.

her maçta meloyu attırmak için oynayan futbolcuyu nasıl pazara gönderdiğini billur geçerek kutlamadır.

gerisinde dediklerine katılıyorum ama alvesi de atmalıydı.

0|1
    0|0
    • yan hakem nasıl görme o dirseği anlamadm gitti :)) adam snipere nasıl dirsek attı yaw :) odeğil olaydan sonra bizim türk futbolculr tartışıyor alves ve sniper ımda tokalaşıyor :))

Kızlar Ne Diyor 2

• derbide en hoşuma giden kare melonun emreye çıkardığı o dil ve eliylee çıkışı göstermesi. helal olsun meloyaaa

0|1
    0|0
  • Yuk. Ben görmedim,duymadım,bilmiyorum:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Boks maci izleseydik keşke

0|1
    0|0
  • Genel olarak olayları bir kenara atarsak hakeden kazandı ;)

0|1
    0|0
  • dünya derbysımı:)) kendı uydurmamız bu yahu,elın oglu takmıyor bıle bızı,bız ısrar edıyoruz bunda,fenerbahce ve galatasaray arasında spor musabakası yapılamaz..bu ıkısı tavla oynasa bırı mutlaka sayar söver kavga cıkartır,bu macları bu hale kım getırdıyse allahından bulsun..

0|0
    0|0
  • çok havalanıyorlardı yok bayrak dikeceğiz yok sacımı kestireceğim diyordu şikeciler nerdelerse şimdi. hak ettiler meloda süper oynadı.

0|0
    0|0
    • dün akşam futbol adına ne vardı ki be dostum konuşanlar kim allah aşkına sen volkanı mı kaile alıyorsun alper desen ulan bir dur dün bir bugün ıkı sen ne zaman fenerbahçeli oldun böyle

• işte buinlar maca çıkmadan kaybettiler. mancininin salakca kadro tercihleri olmasa puan farkı 1 iken simdi öne gececektik. sonuçta feneri yendik ya konusturmadık onları bu onlara daha çok koydu emin ol. artık şampiyon olamasakta önemi yok. sesleri çıkmaz.

Yükleniyor...