Bugün karşılaşabileceğiniz muhtemel Fenevli bahaneleri neler ?

Malum dün Şikebahçeyi (Ben demiyorum yargıtay kararı var ) ezdik.Bütün bir maç yanyana izlediğimiz Fenevli arkadaşları heyecanlandıran bir pozisyon dahi yok. Bol sarı kart-kırmızı kart..Toplamda 4-5 net pozisyon var onlarda GALATASARAY dan ...

Şu an da ya da gün içinde karşılaşacağınız muhtemel bahaneleri neler Fenevli arkadaşlarınızın ?

Son olarak... Geçirdik arkadaşlar...HAZMEDİN !

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• olsun biz sizi 6-0 yendik :D

olsun siz bizi 15 senedir kadıköyde yenemiyorsunuz :D (avuntular bunlar olucaktır)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiçbir bahane "ama bizim uefa kupamız var" kadar ses getirmeyecektir. Bence çok irdelemeyin canlarım, top dönüp dolaşıp yine sizin kendi kalenize geliyor. :)

1|1
    3|0
  • Hedef odaklıyız diyorum,artefaktları göz ardı ediyoruz;)

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• fenerlıye bahanemı yok,tamam herseyı ıle ıgrenc bır derby ıdı!

hakem emenıkeyı nıye atmadı dıye sorsan volkanı nıye atmadı ıdye sorsan,ahm hym falan derler,aynılarını gs lılar yapsa hakem soyle hakem boyle derler,galatasaraylıyım ,ama yemıne derım haketmedıgımız macı kazanmaktan nefret ederım,bunlar hep kazanacak! her turlu kazanacak! hersey mubah! yok arkadas kalsın oyle galıbıyet!

15 senedır fenerı yenemeyız kendı sahalarında en az 10 tanesı bızım hakkımızdır,oynarız delı gıbı pres yaparız top oraya carpar buraya carpar gırmez ıcerı,adam orta sahadan ceza sahasına atar topu bırıne yanlışlıkla carpar gol olur!bunlara bedava olacak galıbıyetler...

0|1
    0|0
  • Bıraksana futbol namına sahada bişey yoktu gelmişsiniz burada ezdik diye laf yapıyorsunuz ülkemizde takım tutmak böyle cahilce işte .

Not:Beşiktaşlıyım .

0|1
    0|1
    • Takim tutmak cahilceyse sen de bir cahilsin sayin beşiktaşli

• Takım tutmak cahilce demiyorum savunma cahilce futbol yok sahada ama yendik diye savunuluyor biraz spor olarak bakılması gerekiyor demeye çalıştım ama siz nato kafa nato mermer şeklinde olaylara baktığınız için kafanız almıyo normaldir .

• Maçta önce 5 atıcaz 10 atıcaz maçtan sonra biz ztn şampiyonuz :)) İyide maçtan öncede şampiyondunuz niye GS yi yenmeyi şampiyonluktan daha büyük hala getirdiniz? :)

0|1
    0|0
  • Ben ts'liyim fb'yi hiç sevmem ama dün hakem rezaletti 10 dk bu mal için 12+ sarı kart çıkar ve en az 1 kırmızı çıkıar dedim. tamda dediğim gibi oldu.

zaten her iki takımın oyuncularıda kötü niyetliydi, hakemde kötü niyetli olunca kaçınılmaz sonuç.

ayırca melo ve emre gibi oyuncuları takımlarında tutan baskanlar ve onları destekleyen tarafgir arkadaşların karakterlerinden de şüphe ediyorum.

Bir tanede bizde var zokora ,

0|1
    0|0
  • bizim için şampiyonluk önemli yhaaa =)

0|1
    0|0
Yükleniyor...