Kızlar, liseli kızların çok olduğu okulda genç erkek hocaların görev yapması zor mu kızlar ?

Kızlar, liseli kızların çok olduğu okulda genç erkek hocaların görev yapması zor mu kızlar

Güncellemeler:
istanbuldaki kızlar mı böyle bilmiyorum. hepsi resmen asılıyorlar yani. geçen birisi cevabı göstermek için öğretmen masasına geldi o sırada bacağını bana temas ettirdi. sorusu bitene kadar çekmedi. Azıcık adım atsam iş daha ileri boyutlara gelecek. işin sonunda meslekten olmak korkusu var.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• ben kız meslekte okuyordum ve öğretmenlerimizin yüzde 55i erkekti ve gençlerdi. arkadaşlarım hocaya bakmaktan dersi dinlemıyordu bile öyle söyliyim sana.

0|0
    0|0
    • şu an yaş kaç ? kız meslekte sadece kızlar mı var dı ?

• kız meslek adı üstüne. sadece kızlar vardı.

• şimdikilerde erkekler de var da :) istanbulda öyle. sen nerdesin ?

Kızlar Ne Diyor 6

• Yaşlı hocalar yerine yaşı bize daha yakın arkadaş gibi görülebilecek hoca olarak bakılır. Flörtte ne işi var bu sorunun? Nerde masumiyet nerde :D

0|0
    0|0
  • okuduğum lisede her sınıfta kız yoğunluğu baskındı ama öğretmenlerim hep yaşlanmıştı ya da ev bark sahibiydi o gözle bakamiyordum .d

0|0
    0|0
    • genç olsaydı ? yaş kaç şu an ?

• okuma olarak sadece unimin ilk senesini İÜ de okudum diyim bu kadarı yeterli olsun :) liseyi falan ist.de okumadim. geç oldu hadi sana ii geceler

• teşekkürler görüşmek üzere :) iyi geceler ? üniversite hayatı bitti mi yoksa :( istanbulu sevmedin o zaman.

• O kızlar normal değiller, ben de fizik hocama çok beğeniyorum ama böyle bişey aklımın ucundan geçmedi, öğretmenim ne de olsa kızın amacı not koparmak olabilir yoksa başka bir açıklaması olamaz...

0|0
    0|0
  • neden zor olsun? onlar bana bilgi veren,hocam onlar benim ya.dünyanin çivisi çıkmış hakikaten

0|0
    0|0
  • Bunu erkeklere sorsana

0|1
    1|0
    • kızların bakış açısı lazım. kızlar tarafından nasıl görünüyor ?

• Yok Zor degil. Kuzenim dogudaydi, orya yeni Ogretmen olanlar ataniyormus. Kizlarimizin platonik ask yasamasina neden oluyormus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yaşın 25 29. muhtemelen öğretmen adayısın. şerefsiz herif. biz coluğumuzu cocugumuzu hocaları yan gözle baksın diye mi okula gönderiyoz lan it

2|2
    0|0
  • dostum bence bunu kendine sormalısın :))

0|0
    0|0
  • Bir öğretmen adayı olarak oyyş dedirten soru.

0|0
    2|0
  • off fantaziye bak:)) kız meslekte hademe bile olurum:))) çevremi sarsınlar dalga geçsinler:)) ama ingilizce öğretmek isterdim onlara...sınıfta kalmazdı kimse geçirirdimmm:)))

0|0
    1|0
  • zannetmiyorum açıkcası onlar sadece işine odaklı.

0|0
    0|0
  • tabi çok zor kızlar hemen üstüne atlıor zaten hayret bşi ya nasıl bir mantığa sahipsin sen ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...