Adriana lima bile aldatılmıs guzel olmak sucmu?

Dünyanın en güzel kadını bile aldatılmıs hemde esi yakışıklı değil nedir güzel kadınların aldatılması erkekler neden aldatıyor hadi kadın guzel olmasa daha guzeline gitmis dicemde dünyanın en guzel kadını nasıl aldatiliyor?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• hande yenere değişmem o kadını

0|0
    0|1
    • Anlamadm

• Senin begendiklerinde cok güzel tirnagi edemez seyretmeye doyamiyoruZ kadin olduğumuz halde yok bole bişey

• ne biçim zevkiniz var ya :D neyse iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 17

• adriana limayı sadece güzel bir bayan olarak tanıyorsunuz .kişiliğini nerden biliyorsunuz .olamazmı sevgilisine değer vermeyen ve sevgilisine dürüst olmayan biri olamazmı .bence ole de olabilir .

dünyanın en güzeli olabilirsiniz ama kalben ve kişilik olarak bir bayana yakışmayan karakterde iseniz güzellik beş para etmez .

1|0
    0|0
    • Evliler kisiligi güzel degilse neden evlendi

• sizlerin güzelliğiniz ve size olan aşkımız evlenmeden önce görülecek ve yaşanacak en güzel duygulardır .

• çirkin olduğu için değil aynı olduğu için aldatıldı.belki de yatakta sınırları vardı kimbilir

0|0
    0|0
  • Abi adamda ki lükse bak ya :D Lan dünyanın en güzel kadını senin eşin, sevgilin her ne haltsa. Ulan sen kimsin de böyle zamparalık yapıyorsun diye sorardım eğer tanıyor olsaydım :D

0|0
    0|0
    • aynen adamin resmine bak netten :))

• O ne be ıyy. Abi ben siz kadınları anlayamıyorum ya yemin ederim. En güzeliniz bile gidersiniz tipsizin birisine varırsınız. Bak adriana' da aynısını yapmış. :D

• güzellik hıç önemlı değil erkek ılgı gösteren kadını sever leyla çirkin bırıydı onu guzel yapan mecnunun aşkıydı anlayın guzelım dıye ılgı göstermıyosunuz sonrada aldatıldık ben hep gzel kızları onlardan daha guzellerıyle aldattım halada devam edıyor bu durun bı gun bırı benıde severse durucam

0|0
    0|1
    • Senin sevdiğinde seni aldatır. Aldatmaya bahane arama. Bahanesi yok aldatmanın. Tamamen karaktersizliktir.

• valla onların bı sorunu yok ben aldatırım onlar hemen bulurlar benımde şarjör dolu bırı gelır bırı gıder aldatmak tabıkı bahanelere saklanmaktır ama benım hayatım bu aşık olamam bağlanamm kımseye yapamam 6yıl önce aldatıldıgım ıçın bu haldeyım pişman değilim bu benı acımasız dunyaya hazırladı ve kızları aldattım ve hıç bırı kızmadı asla duzgun kızlarla çıkmadım onlar ıçın ne ılktım ne de son olucaktım

• güzellik değil mesele kişilik meselesi seven kişi aldatmaz örnek gösterdiğin kişiler için aldatmak çocuk oyuncağı...

1|1
    0|0
  • Aha işte uzmanlık alanım :)

Nah veririm bu bilgiyi :))

Sonra edin tepemize :))))))

0|0
    0|0
  • adam aldığını alıyor herşey monotonlaşıyor sıkılıyor çevresine bakıyor daha güzellerini farkediyor neden olmasın diyor hayat benim diyor ve aldatıyor.

THE END...

0|0
    1|1
  • Mesele güzel olmak değil, tadına bakıp geçmek.

0|0
    0|0
  • güzel diye aldatılamaz diye bir kuralda mı varmış ? insanın içinde sevgi yoksa çokta güzel aldatabilir sonuçta sıkılma denen birşey var.

0|0
    0|0
  • bal yiyen baldan bıkıyor tatlı kıs :DD

0|0
    0|0
  • Neye kime göre güzel ? O kadının makyajsız haliyl uyanmayı hayal bile edemiyorum !

0|0
    0|0
    • Oda sana bayilio

• Tamam ya ne kiziosn

• :) ters tepiyosun da ondan

• hergün kuru fasulye yenmeceği gibi adriana lima da yenmez

1|0
    1|0
  • elde ettikten sonra tutkusu azalıyor ve başka kadınlara yöneliyor

0|0
    0|0
  • Dünyanın en güzel kadını mı ? Şaka mısın böyle bir cümleyi nasıl söyleyebildin ?

1|0
    1|0
    • Nedenki dunyanin en guzel kadino

• Kelimenw dikkat et toz ol

• Gerçekler acıdır unutma bunu. Yakın zamanda nörolojiye gitmeni tavsiye ediyorum. Bu kadar basit farkları bile bilmeyen bir insanın akıl sağlığında sorunlar olma ihtimali epey yüksek.

• karakter önemli

0|0
    0|0
  • olur öyle şeyler

0|0
    0|0
  • ben karı olsam dağa taşa sürterim genede kimseye vermem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...