Arkadaşım bir gelir misin bir şey sorucam?

Moruk senin de zaman zaman hiçbir şey yapmak istemediğin zamanlar oluyor mu ? Hani böyle herşeyi yapabilicek gücün özgüvenin vardır ama hiçbirşey yapmazsın yapmak istemezsin.Hiçbir şey ilgini çekmez ne bir kadın ne aptal bir futbol maçı ne biliyim başka şeyler aradığın hep başka bir şeydir bilirsin ama ulaşamazsın,çıkmazda değilim moruk canım sıkkın sigara dışında hiçbir şey istemiyorum la daha ne diyim sana.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• birşey diyimmi lise hayatımı mahvettim şuanda 20 yaşındayım babam para falan vermiyo çalışıp açıktan liseyi bitirmeye çalışıyorum masa başı bir iş buldum gine amelelik tabi ayak işlerini yapıyorum ama kendimi çok yanlız hissediyorum tüm arkadaşlarım üniversitede çevrem yok arkadaşım yok yani takılabileceğim sabah 9 akşam 6 dada çıkıyorum spora gidiyorum 8 de spordan çıkıp eve geçiyorum bir pazarım var oda okula gidiyorum mesleki açık lise onuda bitiremeyeceğim kesin böyle saçma sapan boş boş yaşıyormuşum gibi geliyor sadece gezmek istiyorum sadece param var yetecek kadar kendime allaha şükür ama kimse yok kimi çağırırsam gelmiyor tipmi tipim yok ama beni tanıyan sever işte sıkıntıda orada tanışmak isteyende yok böyle saçma sapan bir hiçliğin ortasındayım askerliği tecil ettirdi gitsemde bitirsem diyorum bazen ama gelince ne yapacağım duygusu saçma sapan düşünceler içerisindeyim aşk konusuna gelicek olursak 5 yıldır aşık olduğum bir kız var ve 1 yıldır görmüyorum halbuki öncelerde çocukluk arkadaşıydık çokda güzel bir kız başka kızlarda ondaki huyları algıyı göremedim ve göremiyorumda hiç öyle bir kız tanımadım ama onunda sevgilisi var ve 1 yıldır benle iletişimi kesti neden bilmiyorum rüyamda onu görüp uyanıyorum geceleri bazen işte böyle geçiyor hayatmın yarısı ne sigaram ne alkolüm var ne olacağım bilmem saçma sapan düşünceler içerisinde hissediyorum kendimi ama çözemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...