Genç yaşta intihar olaylarının artmasının sebebi nedir sizce ?

Genç yaşta intihar olaylarının artmasının sebebi nedir sizce ? Ve hiç çevrenizde eden oldu mu ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ailelerin ilgisizliği ve bilinçsizliği en önemli etken en önce de dini bilgileri ya öğretemiyorlar ya da yanlış öğretiyorlar.eğitim sistemi ve ülkenin genel umutsuz hâli de malesef gençleri karamsarlığa itiyor.ama ALLAHIN verdiği canı yalnızca o alır.ilk önce bu gerçek benimsetilmeli gençlere.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çelişkiler,hatalar,zora gelememe,kişinin imanının kuvvetli olmaması,vicdan azabı,psikoloojik rahatsızlıklar,aileden sevgi,ilgi görememe,aşağılanma,bir baltaya sap olamama

0|0
    0|0
  • bunalım,inanç eksikliği

0|2
    0|0
  • Sebebi insanlar ...

0|0
    0|0
  • beklentilerin büyük olması

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İnsanların duyarsızlığı, toplumsal ve bireysel sorunlara çözümsüzlük, hayat için belli bir gaye edinmemek, daha ufak yaşta edinilen beklentilerin(gerçekdışı) gerçekleşmemesi, eğitimin kalitesinin düşük olmasından ötürü kişideki özgüven eksikliği vb. birçok etken sayılabilir bu soruya cevap için...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • bilmem bende platonik aşktan kurtulmak için o yolu seçmeyi düşünüyorum.

THE END...

0|0
    0|0
  • oruspu çocuğu insanların giderek artması galiba.

0|0
    0|0
  • oldu , bunalım onun sebebini de sosyal ağların artması olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • aile sorunları, olumsuzluğun sıkça yaşanması ve baskılar dolayıdır ağır yüke gelemeyenler var

0|0
    0|0
  • hıckmse yapılan pskolojk baskının sıstemın getdgı baskılarn farknda degl

0|0
    0|0
  • Türk kizlarinin kendilerini cekmeleri

Ygs ve lys

0|0
    0|0
  • imansızlık, sosyal ağlar, şantaj başı çekiyo

0|0
    0|0
  • İnsanlar üzerinde ağır bir baskı var. Belli olmayan görünmez bir baskı. Sistemin kölesi haline geldik ve bu baskı habersiz bizleri bunaltıyor, depresyona sokuyor zaman zaman ölümlerle son bulduruyor canları. Zamanında etmiştim intihar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...