Melodan nefret eden sadece fenerliler ,

Melodan nefret eden sadece fenerliler , niye başka takımlar şikayetçi değil. Mesela emre i*nesi , meloya göre kıyaslarsak emreden'de sadece galatasaraylılar'ın nefret etmesi gerekiyor. Ama işin gereği öyle değil emreye herkez düşman . peki neden düşman ? Sırf terbiyesiz bir tarafıyla size goll attğı içinmi bu adam kuruntusunuz . ? :))

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Emre Belözoğlu

Caner Erkin

Semih Şentürk

Selçuk Şahin.

Volkan Demirel

Önce bunları temizlesinler, ondan sonra Melo'ya laf etsinler. Bizde 1'se, onlarda 5. Sanki onlar efendi uslu oyun oynuyorlar da bizimkiler provokasyon yapıyor. Melo'yu savunmuyorum onun yaptığı da doğru değil ama adam onların dilinden konuşuyor. Herkese anladığı dilden konuşacaksın.

2|4
    0|4

Kızlar Ne Diyor 7

• futboldan anlamıyorum ama adamın hareketleri aşırı derecede itici.

0|1
    0|0
  • meloyu böyle fanatik şekilde iyi niyetli görebilyiorsan futbola olan nesnel bakış açını seveyim. bu arada melodan nefret eden sadece biz de değiliz. hiçbir kendi oyuncumun hiçbir çirkefliği yok demiyorum ama bu melonun kilişiğini örtmüyor da.

0|3
    0|1
  • Hep derdim, "Emre'yi hiç sevmiyorum." diye.

Şimdi buna Melo da eklendi.

İkisini de yakıştırmıyorum futbol gibi bir spora.

0|2
    0|0
  • Herkesin derdi melo olmuş demek ki zamanında iyi koymuşşş :)))

0|0
    0|0
  • Emre kadar p*ç bir futbolcu görmedim link bunları çabuk unuttu fenerliler.

0|1
    0|0
  • fenrli taraftrı olr sevyrmm meloyuu

0|1
    0|0
    • Sevmediğin normaldir. Bende hiç birini sevmiyorum fenerli oyuncuların, biri hariç. O da gökhan gönül adam gibi adam olduğu için.

• sevmiyorum demedm seviyorum dedm

• eboue,burak vs bunlar gibi karakter yoksunlarınıda görün.

not:çemişgezeksporluyum

0|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Besiktasliyim Gs severim Fb nefret ederim,karaktersiz oyuncular her zaman Fb-de,emre,lugano,volkan,caner ve boyle gider

1|1
    0|1
    • Bende beşiktaşlı oyuncuları severim . Hep desteklerim beşiktaşı Fenerlilerin ne kadar şirkef bir takım olduğunu herkez biliyor. En acısıda eskiden kardeş dedğimiz takım şimdi bizlere karşı düşman , fenerlileri ise savunmaları beni üzüyor. Beşiktaş'da az görmedi fenerlilerin kahpeliğini ..

• melo fenev maçlarına her zaman ekstra motivasyonla çıkıyor.

bugün emreyi resmen attırdı ve arkasından da billur geçti. edep yeriyle atttığı gol ve oyun zekası üst seviyede.

eğer karakterse emreye canere yemin ederim elime değmedi diyip maç sonunda evet değdi diyan Gökhan gönüle tribünlere kasıkları gösteren volkana hakeme gey işareti yapan meirelese her maçta rakibine dirsek atan lugonaya kasaplığı ile meşhur halil ibrahime kemalettine bakacaksın.

MELO ADAMIN DİBİSİN.

1|1
    0|2
    • ananı bacınımelo siksin senin o* çocugu ananı* dinini kitabını geçmişini sikeyim. allahını dinini kuranınuı sşikerim mesebine kaktıgımın evladı diniyin* sokuyum o* evladı

• lan veled akıllı ol.

• 0|1
    0|0
  • Burada hiç bir beşiktaşlı fenerbahcelı galatasaraylı melonunda emrenınde yaptıgı hareketlerı savunamaz savunmamalı sen burada emreye hakaret edıyorsun fakat ondan bı farkı olamayan meloyu adam yerıne koyup savunuyorsun bu nasıl bı taraftarlık anlayısıdır anlayabılmıs degılım bıraz objektıf olmayı ogrenın melodan nefret eden sadece fenerlıler demıssın o adamı seven bana bır tane besıktaslı arkadas goster bakalım ve bu futbolcuyu sevmeyen bırcok galatasaraylı arkadasta var.

Emre neyse meloda odur 2 tane karaktersız futbolcuyu savunmaz bızlere dusmez.

0|0
    0|0
  • Fenerli degilim. Ama Melo'dan nefret ediyorum. Emre'den daha ahlaksiz.

0|2
    0|0
  • Emre sadece gs ve hamsilerin nin stadında tepki görüyor ama melo ebue burak her stadda ıslıklanıyor yuhalanıyor acaba demek ki şerefisx her yerde şerefsizmiş

0|0
    2|2
    • Şşş hamsi falan ayıp oluyor

• madem gurur duyuyorsun neden kızdın o halde çok tutarsısızsın bence ne düşündüğünü sende bilmiyorsun

• rizede emrenin kafası yarıldı zaten değil mi çok boş konuşuyorsun

• laf eden vardır yoktur ancak karaktersiz bir futbolcuyuda savunmak gsye düşer.

0|0
    0|1
  • melo demişti arenada görürüm ben o emreyi, ve sonuç :)

0|0
    0|0
  • Emreden herkes nefret ediyor çünkü fanatik fenerli olduğu için ve milli formayı terlettiği için melodan fenerliler dışında kimse nefret etmiyor çünkü yabancı olduğu için

0|1
    0|0
    • Emreden tabi herkez nefret ediyor, volkandan , canerden. peki neden ? fanatik fenerli olduklarından sanırım, bu ülkede sevilmiyorsunuz .

• O fanatik fenerli dediğin emre sizin efsane kadronuzun içindeydi uefa ve süper kupadada galatasaray formasını terletti fenerli olmasına rağmen fenerbahçeye karşı hakkıyla mücadele etti siz şimdi sırf agresif diye o adama nankörlük ediyorsunuz ama o adam adam gibi adam şimdi alın melonuzu milli takımada gönderin nede olsa yabancı futbolcu el üstünde tutulur belki maç sonu size sempatik dansınıda yapar

• Keşke tam olarak dışarıdan bakabilseydin meloyu herkes seviyormuş FBliler dışında çok güldüm buna juvede bile ahlaksızlıgından tutunamamıs bir insan birazcık beyin kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...