Fenerbahçeden acayip nefret ediyorum niye böyle oluyor sizce?

Beşiktaşta çok önemli bir takım ezeli rakibimiz ama bu fenerden acayip nefret ediyorum böyle yerimde duramıyorum bunlarla oynayınca. sizce niye çok çirkefler diye mi yoksa farklı bir nedeni olabilirmi :D: hahahahah

Güncellemeler:
renktaşlar şu gavatları spamlayın bir el atın :D

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende fenerden nefret ediyorumm futbolcularından taraftarlarından. hepsi bir itici geliyor bana yanii. sanırım çok çirkef takım oldugundann. bide tebrik etmesini bilmediğinden uzanamadığı ciiğere mundar dediğinden. sebep çoook yanii nefret etmek için bir sürü sebebi var bu takımın sevmek için bir nedeni bile yok :)

0|1
    0|0
  • bende.

0|2
    0|5
  • Beşiktaş ailenin sevilen küçük çocuğu herkes sever kendisini dimi. te allam bir git yeaa!

0|5
    0|3

Erkekler Ne Diyor 8

• bu akşama kadarki istatislikleri vereyim,nedeni o :D

son 20 lig maçında fener 13 galibiyet gs 3 galibiyet 4 beraberlik

1999 ylından bu yana kadıköyde yenememe (doğan çocuk 15 yaşında :D ) 1999 6 yıl önce mi ne yenmişsiniz birde,yani 20 yılda 1 galibiyet :D bumu ezeli rekabet ? 20 yıl ya,bunu avrupada asyada afrikada futboldan anlamayana bile söylesen k ı ç ına kaç göz çizip orasıyla güler :D

yaşın gereği bunları gördüğün için nefret etmeni normal karşılıyoruz :)

bu akşamki galibiyetiniz içinde tebrik ederiz.

0|4
    0|1
    • akıl yaşta değil baştadır kardeş akıllı düşünen adam dünyada türkiye denince atatürkten sonra galatasaray deniyorsa biraz akıl gerekir anlamak için kim en büyük. fenerbahçeye karşı şanssızlığımızın istatistiğini vermişsin ama dikkat ettiyse son zamanlarda işler değişti son 8 10 maçın istatistiğine bak istersen

• aldım kardeş ben bu yorumu benim de içimden nu geçiyordu :D

• Beşiktaş candir

0|1
    0|0
  • Türkiye'de Atatürk'ten sonra galatasaray geliyor diyen arkadaş fransız generalini lisenizde ağırladığınız, bizim futbolcularımız vatan cephesinde dövüşürken sizinkilerin fransız cephesinde dövüştüğü günleri unutmadık.

0|0
    0|1
  • Şikedendir o şikeden. :))

0|2
    0|4
  • aynen yaa :)

0|4
    0|5
  • Çirkeflik yönünden sizinde pek eksik tarafınız yok büyük bir ihtimal başka sebeplerdir :D

0|5
    0|2
  • karaktersizlindendir.

0|3
    2|0
    • Arenada evimiz sayılırr kesinlikle yeneceğiz aksini düşünmem bile diyen sendin dimi. süslü ile iddiaya da girmiştin sanırım. diğer hesabı kapatıp bunu mu açtın :))

• O sizde yılların verdiği kuyruk acısı, en iyi zamanınızda bile sizi öptüğü için daha sayayımmı...Feneri yenince fark 1 puandı dimi haha :)) bak 1 puan kaldı görüyosun dimi :)))) iyi bak iyi bak :)))))

0|2
    1|0
Yükleniyor...