Caner'in koyduğu laf

bugünkü maçta gs taraftarı berkay gol gol pankartı açmıştı asena ile ilgili. caner' e bunu sormuşlar .o da '' bizimkiler de yolanthe için yapacaktı ama 150 isim yazmak gerekirdi diye vazgeçirdik.'' demiş. ne diyorsunuz bu duruma?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• gs nin taraftarları pisliktir bu hep böyleydi zaten... bir fb nin birde bjk nin taraftarlarıı adam gibi.

0|3
    1|2
    • Ondan saten devletin memurlarını tekmelemekten polis araçlarını devirdiğinizden adam gibi adamsınız . Pisliklerinizde avrupadan men yediğinizden adam gibi adamsınız zaten siz ..

• bana bak yengeç misin akrep misin ne boksun konusma fazla siz süüteen cıkma ak kasıksınız ya!

• yav heh e . neyi gördün be . gururumuzla takımımızın arkasındayız. başımız dik yürüyoruz be.

• Haberin kaynağı ?

0|2
    1|2
    • Bekliyorum kanıt?

• yorum alma yeri burası inandırıp inandırmama yeri değil oldu olacak nusret de orda burada çekildiğimiz resimleri de sana atayım prensesimiz inansın diye. . hadi git yat oyalama beni

• Oo nusreti de biliyo hahaha hadi uzatma yaratık seni

• Yuhh siz erkekseniz ben evlenmekten vazgectim abi ne bu boyle dedikoducu mahalle kadınları gibi

0|2
    0|2
  • Nerden Attın link yolla? ayrıca yolanthe ile asena ne alakaki yolanthe sneijderimi aldatmış

1|1
    1|2
    • atmadık güzelim sorduğun sorudan önce yolanthe nin kim olduğunu neler yaptığını bir araştır bence

Erkekler Ne Diyor 8

• logar kapagi yapmis caner ayrica gsliler sunu bilsin yenge ddkleri kadin turk pilici filminde basrol oynayip turk kadinlarini yani analarini bacilarini asagilayip o...pu gibi tanımlamıştır

2|2
    2|1
  • Bu galatasaray taraftarı kadar pislik bir taraftar grubu yok.

1|2
    2|2
  • acılan pankart ne kadar serefsızce ıse,canerın dedıklerı bın kat serefsızce... ıkısı cok acaıp farklı seyler...

o bu bırsey degılde,şu ks de akıllı uslu dedıgımız nıce ınsanın ıcınde ne cesıt hayvanlar varmış,ilgi ile takıp edıyoruz:S

0|0
    0|0
  • Bu galatasaray taraftarı kadar pislik bir taraftar grubu yok.

0|1
    0|0
  • özel hayatlara karışan insanlar kataktersizdir burada yapılan yorumlara bakıyorumda canerin karıya şunu yapim bunu yapim diyorlar peki onların karısına böyle şeyler yapsalar ya da yazsalar hoşlarına gidermiydi acaba.

0|1
    0|0
  • Berkay gol gol gol

0|0
    0|0
  • yalandır

doğruysa başkasının karısına niye laf atıyor? ayıp denen bişey var

0|1
    1|1
  • Caner anca laf koyar, Caner'in karıya ... neyseee

0|0
    0|0