Hayran olduğunuz ama reddettiğiniz bir erkek var mı ?

kadınlar / kızlar ; böyle bir yargı oluştu bende,

sizler espritüel yakışıklı populer erkeklerde hoşlansanız bile çekiniyorsunuz. . hoşlansanız hayran kalsanız bile onunla birlikte olmuyorsunuz. gidip bunu söyleyemiyorsunuz. . belki sadık olmadığını çapkın olduğunu falan düşünüyorsunuzdur.

ne kadar hoşlansanız da onunla değil daha az ön planda olan. size belki daha az çekici gelen ama güvendiğiniz erkekleri tercih ediyorsunuz. bu yargı oluştu bende belkide yanlıştr. bilmiyorum. beni aydınlatır mısınız ?

Ha bide var mısizinde asla açıklamayacağınız , beraber olmayacağınız , hayran olduğunuz birileri ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Peşimde sürü sürü çapkın, yakışıklı, popüler gobeller varken güvendiğim erkeği seçtim. Baş edemem onlarla. Zaten hiç bir çekicilikleride yok.

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Son sorudan başlayayim.Evet var.Istemesemde değiştiremedigim bu durum,sadece soğuyor,olduğu yerde kalıyor , o kadar...

Peki kizlarin hoşuna giden özelliklerin yakışıklılık,espritüellik ve popülarite olduğuna neden bu kadar vurgu yaptın acaba?Senin görüşünün boyle olduğu anlamını çıkarabilir miyiz?Benim ise hoşuma giden iki şey,olduğunu düşündüğüm iki özelliği vardı.1. si gerçekten namusuna sahip çıktığına canı gönülden inanmam.2. si ise ortamına göre davranan biri olmadığını düşünmem.Yanı uzun lafın kısası kişiliği oturmuş biri olduğuna çok inanmamdi.

0|0
    0|0
    • evet anlıyorum seni. kızların sadece yakışıklı espritüel popüllerlerden hoşlandığını zannetmiyorum. ama böylelerinden hoşlanan kızlarda var. ama gördüğüm kadarıyla çekiniyorlar hoşlansalar da. o namusuna sahip çıkma ve ortamına göre değişme. meselesi ayrı bir şey. popüler yakışıklı insanlarda namuslu ve mert olabilir. veya olmayabilir.

• O zaman kendine güvenen kızlarla karsilasamiyorlar demektir.

• olabilir..:)

• hayran olduğum ve beni seven birisi var ama birlikte olamam çünkü yaş farkı çok büyük.. bunu kendime yapamam.

0|0
    0|0
    • kaç yaş var ki aranız da ?

• hayır aralarında 4 yaş var.ama düşünsene ben 26 yım o 40 hatta 41 olcak bir ay sonra.. eğlenmekten anlamıyo yüksek müzikten hoşlanmıyo bir 10 sene sonra nasıl olur bilmem.neyse işte ben karşıyım ne benden genç biriyle evlenirim ne de büyük.

• aslında yaş farkınız engel olmamalı. ama tarzlarınız uymuyor demekki. bazılarıda 40 yaşında hep eğleniyor. bence ideal olanı 5 6 yaş fark .

• en iyisi güvenilir, çekici, sevdiği kıza sahip çıkan erkektir.

ukala kendini beğenmiş bir erkekle asla çıkmam. erkeğin şefkatini koruyuculuğunu hissetmeliyim.

0|1
    0|0
    • evet kadınlar tabiatı gereği kendini koruyabilecek ve onun yanında kendini güvende hissedebileceği erkeği seçer. haklısın.

• Kalbim istesede Reddettiğim erkekler oldu. Zaten erkek degil de adam olsalardi reddetmezdim.

0|1
    0|0
    • çok dolmuşsun sen.

• Tamam sana özel kıyak geceriz :))

• en güzellerini istiyorum banane :))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...