Okuduğunuz kitabın 65'inci sayfasının 5'inci cümlesini yazarmısınız bakalım nasıl cümleler cevap olacak ;)

Okuduğunuz kitabın 65'inci sayfasının 5'inci cümlesini yazarmısınız bakalım nasıl cümleler cevap olacak ;)

''Yarım kalmış derin bir aşk hikayesinin, gecikmiş tanığıydım.''

Güncellemeler:
kitabın adını ve yazarını da yazarsanız makbule geçer teşekkür ederim şimdiden ve günceleme için de özür dilerim hayırlı geceler...

0|0
20|16

En İyi Erkek Görüşü

• Allah, bunu size sırf bir müjde olsun ve kalpleriniz bununla yatışsın diye yaptı. Yardım, yalnız daima galip ve hikmet sahibi olan Allah katındandır.

Kuran-ı kerim 65. Sayfa Ali Imran süresi 126. Ayeti.

Tavsiye ederim.

3|3
    2|1
    • Onların aralarında hüküm vermesi için Allah'a ve res�lüne davet edildikleri zaman mü'minlerin sözü “işittik ve itaat ettik” demeleridir. Ve işte onlar, onlar fel�ha erenlerdir.

Nur 51

Kızlar Ne Diyor 20

• Elektronik televizyon oyunlarının en ilkeli olan Pong'da siyah ekranın solunda ve sağında iki beyaz çubuk ve onların arasında gidip gelen beyaz bir nokta vardır. Piçler, iki hayat kalitesi çizgisi arasında, o nokta gibi hiç zorlanmadan gidip gelebilen tek varlıklardır. - Hakan Günday piç

0|1
    0|0
  • benim hayatım,ki ben ona üniversite

derslerinden ulaşmaya çalışıyordum

çevirince çok anlamsız oldu =)

"Seni bana söz vermişler" , Elçin Safarli

0|1
    0|0
  • "elementlerin bu en hafifinden (hidrojen) en ağrına (uranyum)doğru nicel sınıflanması,onların nitel farklılıkları,özellikleri arasındaki farkları ortaya koyar."

1|1
    0|0
  • söylemeye çalıştığım şey bu dünyada görünüşünü benden daha sık değiştiren tek bir kişi varsa oda Madonnadır. =))

0|1
    0|0
  • "Pedallara asılıp uzaklaşan, geniş omuzlu karaltı sokağın sonundaki köşeyi dönüp, gözden kaybolana kadar bakıyordu." Bin Muhteşem Güneş, Uçurtma Avcısı'nın yazarı, Khaled Hosseini.

0|0
    0|0
    • pedallara asılan Raşit idi :)

Mükemmel kitap çok beğenmiştim..

• Teşekkürler, kesinlikle kontrol edeceğim kitapları.

• rica ederim

oku sonra yaz buraya :)

• Icimdeki duygu,melankoli mi yoksa tatmin olmak mi cozemiyorumdum.Sonunda bunun umut degil,bir bosluk hissi olduguna karar verdim..

Gokkusagini Yakalamak - Kathleen Long

0|1
    0|0
  • Zihnimdeki fikirlerle o kadar ıstırap çekiyordum ki, dayanamadım, sokakta gördüğüm bir polis memuruna yaklaşarak, "Ben Jock McNab'i öldüreceğim!" dedim.

0|1
    0|0
  • siz varoluşunuzu bir kişinin diğer insanlarla ilişki ve etkileşime girmesi olarak görüyorsunuz.

0|1
    0|0
  • tanrı aşkına sana kaç kez anlatmam gerek...grinin elli tonu... E L. James

0|1
    0|0
  • Onlar diyor ki:O günahsız da azap eder.

0|1
    0|0
    • islam hukuku açısından Cehalet..Ferr�c

• :))iyi okumalar

• sağolasın

farklı bişiler çıkarsa yazarım yine zaten takiptesin

• anlayamamıştı o şimdiye kadar zalim bir dünyada yaşadığını ve babasının ne kadar iyi bir insan olduğunu

0|1
    0|0
  • kitap 64 sayfa. Yine bugda kaldım

0|1
    0|0
  • Bu kamplardaki eğitimleri Şam'daki SSCB diplomatı Vatim şatrov ile birlikte organize etmiştir.

0|1
    0|0
  • Acı bir merhametle güldü.

0|1
    0|0
  • öylece durup dururken ortaya çıkmıştı... anammm durumumada uyuyp yaa <3

0|1
    0|0
  • "Hızla ama eskisi gibi iyice yalpalayarak yürüyordu." -Suç ve Ceza

0|1
    0|0
  • Yürü Sultan Selim devran senindir!

tavsiye ederim İskender Pala Şah&Sultan

0|1
    0|0
  • alacak devir hızı =toplan kredili satışlar/toplam alacaklar :))) finansal tablolar analizi :)))))))))

0|0
    0|0
    • banking and financial bölümü son sınıf öğrencisi detected

• neden 65. sayfa ?

0|0
    0|1
  • ''İki parmaklı bir asker selamı, ne kadar şeker''

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• "Bir dakika sonra, uçurtmam gökyüzüne doğru hızla yükseliyordu."

Bu pek güzel değil, fakat yine aynı sayfada üstünü yeşil markerımla çizdiğim başka bir cümle olmuş. Onu da yazmak istedim.

"Uçurtma uçurmanın ayrılmaz bir parçası da buydu: Zihnin uçurtmanla birlikte oradan oraya savrulurdu."

0|1
    0|0
  • "Marie, dudaklarında hep o gergin ve acı gülümseyişiyle, yüzünü parmaklıklara yapıştırmış put gibi duruyordu."

0|1
    0|0
  • fakat fırının içersindeki bu artış fırınla çevre arasında açıkça görülmektedir.

Yunus A. ÇENGEL TERMODİNAMİK kitabı :)

0|1
    0|0
  • Sevişmekten bitap düşmüştü ikisi de.

0|1
    0|0
  • Çoklu zekayı geliştiren ikinci önemli yöntemdir.

0|1
    0|0
  • Bunu herkes bılırdı. Ateşböceği yolu

0|1
    0|0
  • Senin için yataktan kalktım açtım ışığı kitabı buldum ve yazıyorum ;

Köy köy dolaşarak gönüllü toplayıp yunanlılarla dövüşen,kısa boylu esmer bir çeteciydi.

0|1
    0|0
  • Bukre? Uzun ya da kısa ne fark eder önemli olan işlevi :D

0|1
    0|0
  • Bir halk edebiyatı yaratması bir yerden bir yere genel olarak sözlü veya yazılı olarak taşınabilmekte ve bu da doğal olarak yayılma ile sonuçlanmaktadır.

Oğuz,M.Öcal.Türk Halk Edebiyatı El Kitabı.Ankara,2013.

0|1
    0|0
  • 65. sayfada 5 cümle yok...

4.cümle: gerçekten kaleyi içinden almak, dışından zorlamaktan daha kolaydır...

0|1
    0|0
  • Ahaha çok net. Cümle "Ne diyorduk?" :D Hiçbirimiz masum değiliz/ Raul Montanarı

0|1
    0|0
  • "-yani siz yattıktan sonra?" Sherlock Holmes Kızıl Soruşturma

0|1
    0|0
  • Bir site. aynen böyle sadece bu kadar :)

0|1
    0|0
  • Şu an hayatı okuyorum. Ve onun sayfa numaraları da cümle sıraları da karmakarışık. İçerisinde bulunduğum haletiruhiyeyi cümle farz edersek "g ö t ü n ü sikim hayat" diyebiliriz.

0|0
    0|1
  • Kitap 64 sayfaymış şansına :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...