Dershanedeki o tatlı kişilik :D

Yaa bugün dershanedeydim saf saf takılıyorum falan tüm gün sınıftayım kapının önünde gezinen biri var ne adını biliyorum ne hangi sınıftan olduğunu henüz yeni gördüm falan yanımdakine söyledim oha tipe baağk yerim falan yanımdaki beğenmedi çocuk da tipsiz ama ben sevdim yani çok sempatik tatlı bişey biraz kilolu hardal rengi hırkası hafif kıvırcık saçları kahverengi minik gözleri hafif sakalları falan benim tipim işte dedim. Çıkışta tabi toplandım babam alıcaktı beni çünkü yan taraftaki bankada çalışıyor eve beraber gidiyoruz, geldi işte ilk katta bekliyormuş indik tabi ben malım ya hani babam arkadan geliyor çocuk yanımdaymış ben öküz gibi inerken fark ettim. Babam bekle dedi arkada kalmıştı(merdivenlerdeyiz) 5. Kattan iniyor kolay mı?o benden önce vardı çıkışa yanında 3 kişi daha vardı ben yanlarından geçtim o yine bana bakarak gülüyordu bir insan bu kadar tatlı gülebiliiir! Benden 1 yaş büyük ayrıca. Napıcam böyle platonik mi takılayım selam versem olmaz adını öğrenip feysten eklesem dicen de adını nasıl öğrenicemm? :( tüyolar verin azıcık saf gibiyim geldiğimden beri onu düşünüyorum:(

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• dostum plotonik takılmak iyi bişey değil zaten :) ortak arkadasınız felan yok mu?

0|0
    0|0
    • Maalesef hiç yok :(

• beni eklesene bu konuda konusalım hemde emnm bişeyler yapablrz dye dsnyrm bende muğlaya gttiğimde br kzdn etklenmstm numarasına kadar bulldum gerci olmamıstı ama olsun :D

Erkekler Ne Diyor 1

• kızılcık sopasıyla bir dayak çekyocanıın bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...