Selçuk İnan Galatasaray'dan ayrılmak mı istiyor?

Selçuk'un hareketi için ne söyleyeceksiniz, herkes hepimiz çok şaşkınız. Yalan mı gerçek mi bilmem de ayrılmak istediğini de bildirmiş. link

Bu adam bunları hak etmedi,böyle efendi birini çileden çıkartanlar utansın ben ölene kadar Selçuk'un arkasındayım.

1|0
840

En İyi Erkek Görüşü

• O formayı herşeye rağmen çıkarmamalıydı.

Bi sezondur yatıyor resmen ve en fazla 3-4 kez yuhlandı bunun için hemen Galatasaray'ı siliyorsa üzülerek söylüyorum ama gitsin artık.

Benim takımdaki en çok sevdiğim futbolcuydu kendisi.Bütün oyuncular bir yana en çok Selçuk inan derdim bugün resmen takım arkadaşlarını yarı yolda bıraktı ve gitti.

Gitmek isteyene kapı orda herkesin yeri doldurulur.

Bu takımda en çok Selçuk İnan sevilir ve her zaman en çok ona güvenilirdi ama o kaptana yakışmayan bir hareket yapıp gemiyi ilk o terk etti.

Ve yuhlanması normal. Şimdi gelip 3-5 kişi ahkam kesmesin.

Sneijder yanda bomboşken Burak'ı düşünüyor her zaman ve anladım ki aslında Burakta suç yok bütün suç selçuktaymış. Burak'a hep olur olmaz toplar atıyor ve adamda kaptırıyor sonra olay oluyor.

Selçuk takımda pas atacağı insanları seçiyor resmen o yüzden buna bir son vermeli.

1|0
    0|5

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• Forma yere atilmamaliydi

1|1
    0|0
  • O bizim Maestro'muz... O bizim Süper 8'imiz... Selçuk giderse, bütün yönetim gider. Futbol cahillerine kulak asmamak lazım... Nankör bunlar nankör. Göbekte Ayhan Akman'ın oynadığı zamanları çok çabuk unuttular... Selçuk gelene kadar frikikten golümüz yoktu. Adam 3 frikikten en azından 1'ini gole çevirdi, ona rağmen bugün topun başına geçmiyor. Drogba'yla Sneijder'i seviyoruz o ayrı, ama onlar geldiğinden beri kaç tane frikik golümüz var? Sneijder'in gelişi Selçuk'un takımdaki mevkisini değiştirdi. Hem saha içinde, hem saha dışında... Bugün Sneijder'e gelen ilk teklifte koyar gider, Selçuk paranın satın alamayacağı bir ADAM. Ne çabuk unuttular kaptanımızı, yazıklar olsun Selçuk'a kızan ve onu protesto eden herkese. Barış Özbek'lerle Ayhan Akman'larla oynayın siz...

1|1
    0|1
  • Sanmıyorum maçın gerginliğiyle olmuş bişe bence.

1|0
    0|0
  • olay patladığı an bugünler belliydi ve ısrarla savundum fikirlerimi bana eleştiriler gelmesine rağmen.bitek hıncal uluç benle birebir aynı fikirde...bu aysal ve yancısı tulun efendi olduğu sürece maaşlı memuru elemancini hoca olduğu sürece koskoca avrupa fatihi çiftlik olmaktan öteye gidemez.hizmet eden kim varsa küstürüldü uzaklaştırıldı.imparator gitti ali dürüst abdurrahim albayrak...şimdide burak ve selçuk başta olmak üzere büyük bir yaprak dökümü olcak.hatırlayın engin baytar giderken neler dedi...zavallı burak ve selçuk artık bağlasan durmaz...melo gibi sneijder gibi drogba gibi tiplerde at koşturur...yazık

1|0
    0|0
  • ben olsam 1 dkka durmazdım kovardım 1 yıldır her maçta yatıyor takım tam atağa kalkacak topu ya geriye ya yana oynuyo tek adamı burak ona pas atabilrse atıyo yoksa yok tamam katkısı oldu o kimki tçdirektör istemeden sahayı terkedecek bide üstüne formayı çıkarıp bırakacak kimse gs den üstün değildir kimseye hakettiğinden fazla değer verilmemelidir burak ve selçuk bir dakka durdurmazdım takımda

1|0
    0|0
  • Koyu Galatasaraylıyım. Takımca çok zor günlerden geçiyoruz. Nitekim Fenerbahçe maçında önde olmamıza rağmen olanlar bunun en büyük göstergesi. Selçuk'u da çok severim, yeri başkadır bende. Ama öyle bir günde, öyle bir maçta yaptığı kaptanlık bandını çıkarma ve formayı yere atma tarzı şeyler etik değil, anlayış dışıdır. Herşeyden önce sen takımın kaptanısın hareketlerine dikkat etmen gerekir. Takımda kalmasını isterim ancak o kafasında bitirdiyse kalmasının bir manası yok. Bir Selçuk gider başka bir Selçuk gelir hiç kimse Galatasaray isminin önüne geçemez, geçmemelidir. Ancak takımda kalacaksa bile kaptanlık mertebesinden kesinlikle uzak kalmasından yanayım, o mertebeyi kaldıramadığını derbide fazlasıyla kanıtladı.

1|0
    0|0
  • meloyu alkışlayıp selçuğu yuhlayanlar utansın

2|3
    1|0
  • Selçuk İnan´ı yedirmeyiz kesinlikle bazen eleştirsekte öyle kolay kolay silinecek bir oyuncu değil

2|1
    1|2
  • oda anladı karaktersizler topluluğuyla aynı çatıda olduğunu ama bir siz anlamadınız

1|4
    2|5
  • Selçuk hatalı arkadaşım. Iyi oynarsın kötü oynarsın bu taraftar hep senin arkanda durdu. Seromoniye hep seni ilk çağırdık.

Ne olursa olsun ben oynamıyorum çıkıyorum diyip gidemezsin.

Formanı çıkarıp tugay a atamazsın.

O forma kutsaldır.

2|1
    0|3
    • Forma kutsal mıdır ? Kutsal anlayışlarınız ne kadar çok değişmiş.

• o kutsal formaya o.pu rengi diyenleri baş tacı ettiniz o zaman kutsal değilmiydi forma gerçekten çok vefasızsınız

• beberuhi beberuhi =) hoş geldin fenerli kardeşim benim =)

yok o konuda aynı fikirdeyim ardayla. galatasarayın rengi sarı kırmızıdır mor turuncu vb formalar yapılmaz yapılamaz.

benim anlatmak istediğimi sen çok iyi anlıyorsun ;)

• yaw ben o melonun vaeya melonun ... karaktersiz

2|2
    1|1
  • SELÇUK İNANI harcamayın fenerbahce yi şikeye bulaştran başkanları hala taraftarları tarafında el üstünde tutuluyor ve hala hep destek veriyorlar bir gun yuhalanmadı ıslıklanmadı protesto edilmedi Selçuk bir kaç maç kötü oynadı diye hemen yuhaldnz evet formayı çıkartıp tugay a vermesi iyi bir durum değildi ama bazılarınız formayı attı falan diyorsunuz körmüsnüz nereye attı formayı Selçuk bu takımı 8. sıradan şampiyonlar ligine devler arenasına taşıdı ozman drogbada snjıder da burakta umutta telles te yoktu ama siz nankörsünüz BÜYÜK KAPTAN SELÇUK İNAN SENİ SEVİYORUZ

0|0
    1|0
  • attığımız golde selçuğun asisti olmasa bile katkısı çok büyüktü adam 85 dk harika top oynadı bir pozisyonda müsait oyunculara pas vermedi diye taraftarın öyle bir tepsi vermesini beklemiyordum,bu adamı klübe küstürmeyelim.

1|0
    0|0
  • KARDEŞİM BUNLARIN HEPSİ FENERBAHÇENİN YENİLGİSİNİ SELÇUK İNANLA ÖRTMEK İSTEYEN ŞEREFSİZLERİN OYUNLARI SELÇUK İNAN OLAYIYLA MANŞETLERDE DERBİ MANŞETİ DEĞİLDE SELÇUK İNAN MANŞETLERİ GÖRECEKSİNİZ HEPSİ DEERBİYİ UNUTTURMA ÇABALARI SİZ RAHAT OLUN SELÇUK İNAN ADAM GİBİ ADAM ARDA TURANI AYNI DAVADAN YEDİRDİK SELÇUK İNANI YEDİRMEYİZ UYANIN LAN HEEEYYY

2|0
    0|1
  • Selçuk bence Galatasaray'dan ayrılmalı. Hiç Galatasaray'a yakışan bir futbolcu değil.

0|2
    1|0
  • Bende selçuğu seviyorum. Enginde giderken tugayla ilgili birşeyler söylemişti. Demekki gerçekten sıkıntılı bu adam. Belki de futbolcuların formsuzluğu bu adam yüzündendir.

1|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum.. selçukta maçın gerginliğiyle böyle bir tepki verdi.. ama gitmek istediği bir gerçek.. sadece o değil yanında burakda gider o giderse.. droga geldi geleli onların huzuru yok

1|0
    0|0
  • Rentasim sakin bu oyunlara gelmeyelim olabilir Futbolcu ile Teknik Direktor arasinda anlasmazliklar olabilir bu bizi ilgilendirmez bizim aramizi bozmaya calisanlar var. Selcuk bizim Takimin gozbebegi dusunsene onemli Futbolcuyi sen bile birakamazsin Fenerliler yenilince hazmedemedi. Bu fenerlilerin oyunlari sakin inanma.

1|0
    0|1
  • Selçuk İnanı sevıyorum açıkcası Galatasaray gıbı bır takıma yakısmıyor gıtmesı onun adına daha ıyı olacaktır.

0|2
    1|0
  • Taraftar çok kolay gaza gelip protesto ediyor. Sneijder o kadar şut atıyor kaleyi bulmuyor laf edemiyoruz Selçuk'a gücümüz yetiyor. Drogba ortasahadan frikik atıyor 1.5 senedir Drogba o topun başına geçmese Selçuk en az 5 tane fazladan frikik golü atardı. Niye ona bir ıslık bile çalınmıyor ? Çünkü biz yabancı sempatizanıyız. Burda asıl mesele de Mancini. Sen kimsin önce bir kendini kanıtla sonra 2 sene bizi şampiyon yapan Selçuk'u taraftarın önüne at. Bu adamdan hoca falan olmaz

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 8

• selçukta ya nazar var ya da adam burak gibi saçmalaya başladı cidden psikolojik sorunlarını sahaya yansıtıyor sneijderle arası bozuk zaten takımla uyum sağlayamıyor

1|2
    0|0
  • selçuk inanı çok seviyodum.. o formayı çıkarana kadar gitmesini asla istemezdim yine o formayı çıkarana kadar bu saatden sonra gitsede üzülmem o formayı o şekilde çıkardığı için ;)

2|1
    1|1
  • selçuk' un davranışı tamamen birikim de ve o yuhalanırken hiçbirşey yapmayan drogba' ya tepki olmaması, maç seçen sneijderin derbide şov uğruna kahramanlık yapması ona adaletsiz geldi normal olarak, üzerine o yuhalanırken melo' yu alkışlayan seyirci varken selçuk ne yapsın? zaten oynamak istemediğini maça devam etmek istemediğini söylemiş. herkesin psikolojik problemleri olabiliyor ki bence selçuk haklı.

0|3
    0|0
  • Futbola bu merak nerden geliyor bacım ?

1|2
    0|0
  • Melonun yaptigi ahlaksiz hareketi alkislayan 6s taraftari Selcuk kotu bir donem geciriyor diye yuhladi. Sanki takimdaki herkes cok ıyiymis de bitek Selcuk kotuymus gibi davranildi. Drogba samp. ligindeki macta 6syi resmen satmistir ama ona da ses cikarmadi 6s taraftari.

Selcuk Inan Fenerime gelse de bagrimiza bassak.

0|0
    1|2
    • Rüyanızda görürsünüz:)

• Ya işte..tek övüneceğiniz şeyler bu olunca durum vahim gözüküyor.Biz de yıl 2014te 6lar çaktığımız takımlar aracılığıyla 6larla övünecek kadar aciz değiliz en azından..

• takımımın kazandığı her maçta övünürüm, kazanmasa da övünürüm.

ha bu 6 meselesi baska yakışıyor 6saraya

• Selcugun ustune cok gidiliyor adam okaar zaman. galatasaray icin sey yapti bazi taraftarlar cok bilincsizler selcuk cok iyi bir kaptan ne olursa oksun arkasinda durmaliyiz takimimizin ve oyuncularimizin bazilarinin agzinada laf vermemis oluruz

1|0
    0|0
  • hakaret yapması doğru değil. eğer gerçekse.

1|0
    0|0
  • keyfi bilir :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...