Gs yi ve melo yu tebrik ederim

Puan farkını 13 ten 10 a indiren gs yi tebrik ederim öncelikle. Fenerbahçe yi yenmek bu kadar gurur ve mutluluk veriyorsa bir de Fenerbahçeli olduğunuzu düşünebiliyor musunuz?

Güncellemeler:
yanlış anlamayında, rakibin 10 kişi oynuyor kendi sahandasın hocan buna rağmen vakit geçirsin diye oyuncunu fırçalıyor 1-0 kazanıp puan farkını 10'a indirince havada taklalar atıyorsun. sorarlar adama sen harbiden ezeli rakip misin ?

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• Mayislar bizim derken nisanda sampiyonlugu kaybetmek nasil bir duygu anlatsana biraz galatasaray

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• hop hop dur bakalım ne sanıyosun kendini. bir kıza yakışmıyo böle sözler ama sıkıyosunuz canımı. maçtan önce kolay bir maç fark atarız bayrak dikeriz saçımızı keseriz soyunma odasını boyarız diyen kimdi. anca bunlara sarıyosunuz. biz 3 kulvard a yarıştık tüm sene . juventusu tarihe gömdük. adaamlar gelmiş bizi yendiniz diye seviniyosunuz diyo. bu kadar mı çalışmıyo aklınız. biz kaç hafta ruhsuz oynadık. ruhumuzu koyarak oynadığımızda da başarılı olamadık. taraftar olarak onlar her şeyini koyarak oynadılar diye mutlu oldular. ayrıca sen bizim gol sevinçlerimizi çalarak vayrak dikmeye çalışarak rakip takımın yaptıklarını yapmaya çalışarak en büyük EZİKliği yapıyosun haberin yok. geçen sene seni sahanda yendiğimiz de neden ortada sevindin. biz de shaanın ortasında şapiyon diye bağırdığımızda neden delirdin. yerde vakit geçirsen nolcak. koca 90 dakika kaleye etkili şutun yok. hadi olsa karşında türkiyenin en iyi dünyanı n sayılı kalecilerinden biri var.fenevi yenmek demek şikecilerin en büyüğünü yenmek demek ;)

0|0
    0|0
    • canım kız olarak aklınca bişeyler karalamaya çalışmışsın tebrik ederim de. 1.si sen beni geçen sene kendi sahamda falan yenmedin hatta geçen seneyi bırak geçtiğimiz 15 yıldır yenemedin orda bir anlaşalım önce. gecen sene ben seni yendim ama sen yenilgiden sonra bile şampiyonluk kutladın bugün ben sana yenildim bundan 2 hafta sonra şampiyon olacağımı bilmeme rağmen hiç bir kutlama yapmadım. çünkü Fenerbahçe ruhu gereği yenildiği maçtan sonra kutlama yapmaz. onu siz yaparsınız

• cahil insanlarla uğraşamam yol al

• ahahahah dediğin sözler birine fena dokunmuşşşş

• melooo yktı gs

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bos konuşuyorsun bu sene fb cok başarılı doğru ama gs 3 kulvarda bununda etkisi cok fszla ayrıca bjk zor gunler geçiriyor stadı yok onlarda başarılı sadece fb bu sene eline gecen fırsatı değerlendiriyor he başarılı ama diger 3 buyuklerin icinde bulunduğu zorluğu göz onunde bulundur.

0|0
    0|1
    • evet umarım sende son 3 yıldır Fenerbahçe nin içinde bulunduğu zor durumu göz önüne alarak boş konuşmuyorsundur

• Dogrudur ama bunlar olmazsa bjk ya da gs lider olablir di

Erkekler Ne Diyor 14

• Öncelikle FB yi yendiğimiz için değil 3 puan aldık CL açısından önemli ve çok konuşan bazı FB lilere iyi ders oldu hepsi bu yoksa ucunda kupa yoksa napim ben FB yi yenmişim :)

1|1
    0|1
    • siz her 3 puan aldığınızda havai fişek atıp sokaklaramı çıkıyorsunuz :DD

güldümm

• Öncelikle bugünkü galibiyet övünülecek bir galibiyet değildir Galatasaray kendi sahasında kendinden küçük bir takıma pas dahi yaptırmadan rakibini sahadan silmiştir

1|2
    1|4
    • 10 kişi oynayan rakibine karşı hocan selçuk gibi adamı yere yat vakit geçir diye azarlamaktan beter ediyor. o adam kendi karakterine yakışmadığı için sinirlenip çıkarken formayı veriyor ama 6S taraftarı it taklidi yapan meloyu alkışlayıp yerli oyuncusu selçuk'u ıslıklıyor . tam bir fransız duruşu haklısın övünülecek bir gaklibiyet değil. keşke florya da göbek atanlar da farkına varsalar bunun

• Galatasaray kupa takımıdır öyle kendinden küçük takımları yendi diye övünmez 10 kişi kalması beni ilgilendirmez 11e 11 ken Galatasaray daha çok pozisyona giriyordu

• Sorma yahu düne kadar biz sadece şampiyonluklara seviniriz galibiyetlere sevinmeyiz diye concunlular bugün puan farkını iki elle gösterebildikleri için bayram yerine çevirmişler çok dansöz gördümde bu gs taraftarını kadar kıvıranını görmedim :D

0|1
    0|2
    • Altta yorumlar mevcut hala aynı üşüncedeyiz feneri yenmek çokta önemli değil ucunda kupa yoksa ;) Sadece CL açısından ve çok konuşan fenerlilere iyi ders olu hepsi bu :)

• ya kes ya avrupaya gidemeyenler mi sölüyo bunu. ön elemesiene katılsanız havda parende atarsınız be. geçen sene kendi sahanıza şampiyon geldik yenince gayet mutluydun ne i ş

• yav he he . ne yaparsın. sen düzgüz konuş önce. bir kızla nasıl konuşulacağını öğrenememişsin. zorun a da gitmiş anlaşılan sölediklerim

• Neden yenilince hep böyle çirkefleşip ağlıyorsunuz. ?

Ulan kaç senedir bizi saraçoğlunda yenemiyorsunuz şampiyon olsanız diye ağlayan bebeler sizler değilmisiniz. ?

0|0
    0|1
    • kıyamam ben size . iki olayı karıştıracak kıvama gelmişsiniz. ulan sizin kadıköydeki son galibiyeti aldığınız yıl doğan kuzenim geçen sene milli oldu. hala gelmiş ne diyorsun

• Hala kadıköy diyorsunn demek ki dün melo iyi bir cannızı yakmışki böyle konuşuyorsun çok komijk.

• melonun yaptığı hareketi tebrik ediyorum. ırkcılığa tepki hareketiydi. kimler köpek desede şerefsiz desede adam gibi adam.

1|0
    1|3
  • GALATASARAY Maçını kazanamayan Fenevliler, sahanın ortasına dikicek bayragı götlerine soktu.

1|0
    0|1
  • hala konuşuyorsunuz ya ne diyelim size .

Koyduk , eğleniyoruz ;)

0|0
    0|2
  • Geçirdik gençler...HAZMEDİN !

1|0
    0|1
  • KOYDUK MU ?

0|3
    0|0
  • Öküzleri kullandığımız için faydalanırız ve bu faydadan keyif alırız...

...öküzler de öküz olduğu için mutlu mudur, öküz olmadan bilemem...

0|0
    0|0
  • dostum dicek birşey yok malesef karakter parayla değil.galatasaraylılar bayram etsin şampiyon takımı yendiler ama melo için adamsın diyenlerde onun adam olmadını bile bile kendilerinide adam yerine koymuyorlar.

0|0
    0|1
  • Biz o gururu yıllardır yaşıyoruz zaten sizde gururlusun ama her zaman kazandığınız için değil koskoca FENERBAHÇEYI yendiğiniz için :D

0|0
    0|1
  • aynı soruyu bende soruyorum kardeşim. geriye düşmöüş bu.

0|1
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum.maçı katlettiler hakemle beraber.

0|1
    1|0
Yükleniyor...