SEVGİLİM AİLESİNİN İSTEMEMESİNDEN KORKUYOR

arkadaslar , ÜNİVERSİTE 1. sınıftayım 5 yıllık fakultede okuoyrum İstanbul'dayım..

kız arkadşım ailesinin istemeyeceğini düşünüyor beni ..

yani geçen yaz bazı tatsız olaylar yaşadık ailesi öğrenddi ayırdılar bizi ozamanlar 3 aylık sevgiliydik kız arkadaşmıda bu yaptığımız yanlış dedi falan ayrılmıştık ... telefonunu almışlar flaan 15 gün sonra bir şekidle ulaştım konuştum falan sonra tekrar devam ettik gizlice tabi 7 aylık ilişkimiz var..

ailesine ben ozaman mesaj atmıştım mal gibi işte siz bizi ayırmayacaksınız falan gibisinden eniştesine daha doğrusu tabi yanlış anladılar falan ... 4 yıl sonra söyleyecez eğer ayrılmazssak işte nişanlanmayı düşünüyorum üniversite 3. sınıftayken sonrada evlenicem üniversite bitince

ailesi istememesi tamamen işte okulla ilgili vs.. vs.. işim yokmuş şöyle böyle işte sorun bunlar bide o attığım mesaj kızdırdı onları tabi :S

özetle ; ailesi bu yıl yaşadıklarııız 4 yıl sonra sorun edip vermezlerse ne yapmalıyım ? :D daha doğrusu annesiyle gidip evine direk tanışıyımmı yani acaba olmaz derse annesi

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• aynı durumdayız benimki kaçırırım demişti anneme annem bir kızdı ama gizli devam ediyoruz 3 yıldır 2 yıl sonra mezun olunca gerçekten hala karşı çıkarlarsa kaçıcaz bence siz de öyle yapın

0|0
    0|0
    • ya neden karşı cıksınlar...

bilmiyorum kjafam karışık pof

• küçüksün diyolar sevgilimin ailesinin maddi durumu bizden kötü onu yakıştıramıyolar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla kardeşim işin zor ya tek avantajın kızın da seni seviyor olması.. Bu süre zarfında daha çok sevmelisiniz birbirinizi.. Ben de aynısını yaşadım ama sevgilim bana aşkım demeye başladıktan iki gün sonra sana karşı bir şey hissetmiyorum dedi:D neyse sonra iki ay uğraştım dönmedi bahaneler sıralayıp durdu en son annem istemiyor dedi. Bir ara dönecek gibi oldu vageçti. En son annenle konuşayım ben onu ikna ederim dedim(tabi salak kafam sevgililer gününde video çektim annesi izlemiş beni zayıf bulmuş vs) aradım annene ver dedim telefonu konuştuk epey kadın lütfen kızımın peşini bırak falan dedi. Ama ben kadını ikna etmiştim kocası yüzünden olmaz dedi.. Yani demem o ki kız seni severse annesi bir şekilde ikna okur. Yapman gereken ailesini kızı mutlu edebileceğine ikna etmen..

0|0
    0|0
    • eyw adamım kız seviyoz ya :D duramıyoz zaten

ben direk annesinin karşısına cıkmayı düşünüyorum yani kıza söylüycem evde tke annesi olduğu zaman

yada telefondan arayıp konuşmak istediğimi sylerim annesine telefon numarası var tabi 3 4 yıl var daha ozamanada ynede şimdiden düünmek gerek :)

• şimdilik hiç o dallara basmayak çünkü ayrıldık sanıyolar nasıl söz etsin kanka ? cakar .. akıl ver bari :)

• Tamam işte kız hani şey dese mesela sevgilimden ayırdınız beni onla geleceğimiz olabilirdi hani.. Ya yarın bir gün karşımıza çıksa falan desin nasıl bir tepki veriyor Bi anlasın

Yükleniyor...