Dogum günümün kutlanmasini istemiyorum!!!!

Kaynanam surpriz yapip dogum günümü kutlayacakmis ama ben 28 yasindayim dogum günümun kutlanmasini istemiyorum ne yapmaliyim?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• İyi gün kaynanası. Doğum günlerinden hoşlanmadığını söylersin. Anlayışlı birisiyse ısrar etmez. Eğer ısrarcı olursa fazla üsteleme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende alışkın değilimdir doğum günümün kutlanmasına kutlanıldığı zaman yadırgarım.

Siz bir şey yapayın kadın ince düşünmüş aslında sürprizler söylenmemeli ama sonuçta eşinizin annesi kalbini kırmak istemezsiniz onun sizin mutlu etmek istiyordur. Bu şuna benzer bir tanıdığınızı arıyorsunuz ve aa pardon yanlışlıkla aramıştım gibi görgüsüzce bir laf söylemek gibi..

Bırakın sürprizini yapsın ama istemiyorsanız kibar bir dille gerek yok anne bak sen bana sürprizini seneler önce oğlunu dünyaya getirerek yapmışsın diyerek söyleyebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Ben zaten sevmedigimi soyledim yuzune ama yinede. Yapio.beni mutlu etmek falan istedigi yok suana kadar cok üzdü

Ayrica oglunu dogurmakla bana en kotu surprizi yapti

• Neden sadece küçüklerin mi kutlanırmış ? Yanlış düşünüyorsunuz, körelmişsiniz siz bence siz şükür edin sizi düşünen seven birileri olduğuna bu kadar negatif düşünmeyin.

• Daha seviyo diyo ya kadin beni sevmiyo ne sevmesi kendine eglence ariyo

• Neden bir insan doğum gününün kutlanmasını istemez ki?

0|0
    0|0
  • ne güzel ben hiç kutlamadım :D

0|0
    0|0
  • böyle kaynanayı bulmuşsun laf yapıyorsun oldu mu ama. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne garip karılar var hey allahım. Lan kezban burada dert yanacağına git kaynanan olacak kişiye söylesene bize ne senin doğum gününden, kutlanmamasından.

0|0
    1|1
  • neden ıstemıyosunkı?

0|0
    0|0
    • Hastalandim3 gun hastanede yattim bana gecmis olsuna gelmediler

• Agzimdan kan geldi bana ne agliiyosun nasil olsa ölecegiz bigun dedi

• anladığım kadarıyla kendını nasıl ıfade edıceğnı bılmeyen bır kadın.bende olsam kötü gunumde yanımda olmayan bır ınsanı ıyı gunumde tabıkı ıstemem.ama buyuğumdur.eşimin annesıdır.yıne bı tatsızlık olsun ıstemem.doğum gunumu kutlarsa kutlar.ama tabı ıster ıstemez bı mesafelı olma durumu olur.

Yükleniyor...