Derbi maçı hakkında neler düşünüyorsunuz?

Maça ancak ikinci yarısında yetişebildim. İlk yarıyı zaten kısım kısım takip etmiştim ki, anladığım kadarıyla daha defansif oynamaya çalışan bir Fenerbahçe vardı. Galatasaray ise diğer maçlardan ziyade daha baskılı bir oyun koydu.

Ama bu sözlerim aslında maçı izleyince yanıltıyor beni. Gergin bir ortam üzerine oluşan hakem hataları da fitili ateşledi. Neyse ki bir patlama olmadı.

Bana göre bu maçın sonucu hala 0-0. Galatasaraylıyım, bu maçı bugün kazansaydı Fenerbahçe yine aynı şeyi söylerdim. Bir hakem maçı bu kadar mı katleder? Bu kadar kart ne demektir ? Bir maçın temposu bu kadar mı düşürülür?

Fenerbahçe bugün hücumda etkili bir şekilde varlık gösteremedi, bunda Galatasaray savunmasının da önemli bir payı var. Galatasaray' da aslında geçmiş maçlarla hemen hemen aynı seviyede oynadı, sadece daha hırslı, daha konsantre olmuş bir takım izledik. Yine de takımın gidişatından memnun değilim. Dün istifa diye bağıranlar aslında bugün de bağırabilirdi. Kötü oynadılar demiyorum, sadece bunun süreğen olmaması can sıkıcı bir olay.

Bu derbide adını "olaylı derbiler" arasına kazımış durumda.

Siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray gerçekten de iyi bir baskı ve defans yaptı, ilk yarıda var olan pozisyonları da değerlendiremiyorduk, rakibe sert oynarak baskılarını kırmayı denedik ama ters tepti. Melo' nun atılması vb zaten herkes biliyor bu tarz şeylere yorum yapmak istemiyorum, sonuç olarak yenildik geçmiş olsun. Yine rahatım, kazansaydık şuan sitede şikeciler aldı yine falan fenerbahçeye vururlar vururlar dururlardı buradan geçilmezdi hiç...

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• düşünmüyorum izlediğin en boktan derbiydi... bir gol olur bir çok gol olur fener yener gs yener farketmez ama zevkli bir derbi düşünmüştüm hakem melo emre batırdı.

0|1
    0|0
    • Sen çok sinirlenmişsin ama:)

• Çoğu sözüne katılıyorum ama zevkli bir derbi olmasını beklemen üzücü çünkü fenerin amacı belliydi.

Maçı emre batırdı.

• Lider girdik Lider çıktık

0|5
    2|2
  • 0|0
    0|3
  • melo olmsydı derbi bzmdiii 12 ksi olmlrna rağmen yndler yaaa helal onlra

0|0
    0|0
  • Oyundan ziyade skorun önemli olduğu maçlardan biriydi.

İyi oldu,güzel oldu.

0|0
    1|0
  • diktatörümüzün takımı,koruma altında ancak 1-0 yenilebilirdi zaten ve öyle oldu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu derbinin olaylı geçeceğini maçtan önce biliyordum.

ve öylede oldu maçta 13 sarı kart ve 2 kırmızı çıktı.

Fenerli futbolcular maç oynamaya değil resmen adam biçmeye gelmişlerdi.

SArı kartlara bakarsak fenerde 11 tane sarı kart yiyen oyuncu vardı yanlış saymadıysam.

Şimdi durum böyle olurken futbol oynamak ne kadar mümkün olabilir.

Emre hakettiği gibi atıldı ve melonun hareketide çok güzel kapak oldu köpeğe.

0|0
    0|1
  • Maç mı? Futbol mu oynandı?

0|0
    0|0
    • evet dün akşam beni hakem melo emre ve buradaki bazı gerzek gs liler snir etti ...

• Zaaa koydukmu. Oc hakem ya

0|1
    0|0
  • Derbiyle ilgili görüşlerimi aktardığım yazı. Sizce nasıl olmuş ? link

0|0
    0|0
Yükleniyor...