Arabanın paspaslarına yaptığım arma ile ilgili yanıtlarınızı bekliyorum ?

Bugün can sıkıntısından link

link bu çalışmaları yaptım arabanın paspasına Tofaş'ın amblemlerini yaptım ve bu gene her zaman ki gibi günün konusu oldu aile içinde benim bazı şeylere karşı yeteneklerim olduğuna inanıyorum ve bir uğraş çaba sarf ediyorum bundan anneme ya da babama karşı suçum nede beni azarlıyorlar çocuk gibi davranıyorsun dediler sorun sizce ben demi yoksa onlardamı ne yapmam lazım ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Onlar seni ya çalışırken ya da derslerinle ilgilenirken görmek istiyorlar sanırım. Ama hobby olarak devam et tabi ama hayatının iplerinide eline almayi unutma

1|1
    0|0
    • derslerime çalışıyorum ama hergün vaktimi böyle şeylere ayırlmıyorum arada sırada

• Tsk ederim :)

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Onu nasıl yaptın

0|0
    0|0
    • niye sordun çok kolay :))

• Cok sevınırım

• mesela sen ne yapmak istiyorsun nerde ne zaman başlıyoruz :))

• Çok kırooooo nolur tofaş arabalarınızla etrafta cirit atmayın ya modıfıtelı ıgrenc egzozlarınızla sadce kufur yıyosunuz

0|0
    0|0
    • sen benim arabamı ne sandın öyle yargısız infaz yapma ayrıca ne ben nede arabam kro eksozumdanda tek gürültü duyamazsın ayrıca modifiyeli değil ben sade takılmayı severim

• Tofaş değilmi araban:)

• tofaş

Erkekler Ne Diyor 1

• Bol işler ile uğraştığın için kızıyorlardır belki de.

0|0
    0|0
    • sence boş işlerle uğraşıyorsam ne gibi bir zararı var onlara bugün ayrıca pazardı başka ne yapabilirim

• Rica ederim kardeşim. Gün içinde sorumluluklarını yerine getirdikten sonra istersen otur kağıttan gemiler yap yap yüzdü, kimse sana birşey demez.:)

Hayatında başarılar diliyorum, iyi akşamlar.

• sanada hayatında başarılar kardeşim :))

Yükleniyor...