Siz olsaydınız Siz olsaydınız Siz olsaydınız

Şimdi diyelim ki evlisiniz ve o gece diğerlerinden çok daha fazla ilişkiye girmek istiyosunuz? Kendiniizi durduramıyosunuz ama karınız/kocanız isteksiz o gece onu zorlarmısınız ya da o gece uyur musunuz? Aranızda küslük olur muu merak ediyorum.?

Güncellemeler:
Peki bir şey merak ediyorum regl zamanında zorlama oluyor mu ya da başka bir kadın? Mesela ben ilk geceden çok utanıyorum yani düşünüyorumda çok korkuyrum aslında erkeklerdede oluyo mu?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır onu zorlamam bazı şeyler karşılıklı olur tek taraflı olmaz ve onu zorlamam bu konuda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yatağa küs girilmez her ne yaşanırsa yaşansın..

0|0
    0|0
  • tek askim Elizabeth der yatarim..

0|0
    0|0
  • çok istekliysem herhalde beni geri çevirmezdi.. o istekle onu da azdırırdım zaten... ki istekli eşime ben de geri çevirmem

0|0
    0|0
    • Ona kızarmıydın seni geri çevirseydi

• sen aslansın ya orktuğundan emin misin. yok regl olursa teklif bile etmem zaten

• :D Hmm :D Anladım alışınca açarım pençelerimi ben önemli olan erkeğin hazırlaması :DA:

• Iyi gunde kotu gunde yanimda olmasi gerekiyor zorlamaya gerek yok ama anlamasi lazim

0|0
    0|0
    • Peki bir şey merak ediyorum regl zamanında zorlama oluyor mu ya da başka bir kadın? Mesela ben ilk geceden çok utanıyorum yani düşünüyorumda çok korkuyrum aslında erkeklerdede oluyo mu

• O an geldigi zaman iki kisininde aklinda o olsugu icin cok hazirliga gerek yok ama tadini cikarmak lazim birde biraz bilmek lazim kendini yoksa buyuk sorunlar cikabilir

• Affetmezdim şahsen

0|0
    0|0
  • müslümansa kadın vermek zorunda

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...