Erkek için bunlar romantizm midir?

İş arkadaşımdan hoşlanıyorum. bana aşık falan olmadığını biliyorum ama aramızda adını koyamadığım bir iletişim var. başbaşa kaldığımızda meleğimizin tüm ciddiyetini kaybedip çok yakın mesafede birbirimize sevimlilikler yapıp fısıldaşarak didişiyoruz.beni kızdırmaktan keyif aldığını söylüyor. o da tüm çevrem gibi sevimli olduğumu dile getiriyor. bazen ona çocukça, iştahla, heyecanla, yerimde durmadan bir şeyler anlatıyorum. oturduğu yerden gülümseyerek dinliyor sonra taklidimi yapıyor.yorgun olduğunda ya da kızgın olduğunda odasının kapısında bekleyip geleyim mi diye izin istiyorum. asık suratına gülümseme yayılıp fısıldayarak gel hadi diyor.bana bu anlar romantik gelirken onun için romantizmle alakası yok mudur?

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• O da senden hoşlanmasaydı şakalaşma, seni kızdırmak konusunda bu kadar ileri gitmezdi. İnsan sevdiği ile uğraşır der Atalarımız :)

0|0
    0|0
    • ne yazık ki kalbi başkasına ait ve ciddi adımlar attı :(

• buna mecbur olduğumu biliyorum ama onun için önemli olduğumu hissettirerek benim ilgimi taze tutmayı başarıyor. şimdi aradı ve en etkilendiğim filmi söylememi istedi. film alıyormuş 4 tane almış beşinciyi benim söylediğimi alacakmış. dostun fikrini sormak mıdır sence bu?

• Senin ona karşı hissettiklerini biliyor büyük ihtimalle ve o da bunları taze tutma amacında gibi geliyor bana.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Muhtemelen hoşlanıyordur, ama isimsiz olması probelemdir ilerlemek için.. Tadı kaçmadan adını koymak lazım.

0|0
    0|0
  • Çok da cilveleşme kuş kalkmasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...