Galatasaraylı taraftarları ve futbolcuları tebrık edıyorum. Maç hakkındakı dusuncelerınız nedir ?

çoksüslü iddayı sen kazandın tebrıkler arkadasım soruya beklenıyorsun :D

Not:Ben böyle hakemin...

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• çok teşekkürler çok duygulandım şuan şükürler olsun aldık maçı

0|2
    1|1
    • Bi maçla havamızı mı söndürdüğü sanıyorsun sen ezik,hakem iyi olsaydı sen alırdım o maçı çok beklerdim altı üstü bir gol sanki milyon tane gol attınız ,git aslanının suyunu yemini iyi ver bir daha kine ağlar zavallı şimdiden evinin ayrıca son gülen iyi güler unutma hasbam

• süslü bırak artık cekemeyenler var hazımsızlar var! sende yangına bır bıdon benzınle gıdıyorsun ! onlar adam gıbı sevındıya hanı ilk macta! sende oyle yap!

Kızlar Ne Diyor 6

• İşte bu olmamalıydı yazıklar oksun fener oyuncularına diyorum bir Fenerli olarak bunu yapmayanlarda gs yenmeliydik :(

Uff yaa karşıda başka bir takım olsa yenildiğimi bu kadar üzülmezdim ya :(

Tebrik falan da etmiyorum gslıları o derece çirkefleştim şuan :(

0|1
    0|0
    • olan oldu hakem sagolsun ne dıyelım

• bizim fenerliler egoist dğil yenildimi ebrik etmesini bilir kaç kere denk geldim bu sitede ama gs liler çok piç hemen caktık taktık koydun e bizde sizin ebenize koyalım tam olsun adam gibi yap yorumunu git bizi neden delirtmeye calsııyolr bilmem agzımı bozdular içimdeki cirkef kadını uyandırdılar oldu mu şimd herkes beni melek sanıyodu ... mehhh

• Smyrna artık sencede dozunu kacırmadınmı:(

• adam sarı sart cıkartmaktan cebinde boş kart kalmad.. fener aynı bok gibi oynadı lanet olsun ya moralim sıfır... cipsler cerezler bogazımda dizildi daha macın basında hass...

0|1
    0|1
    • emre macın basında yaktı zaten bızı hakem desen bes para etmez bı ara banada sarı kart verırmı dıye dusunmedım degıl neyse saglık olsun sonucta sampıyon bız olucaz

• olsun! demekkı sız hemen gaza gelıyorsunuz! sezonun ılk yarısındakı macta olanlar ıcın yaptıgınız bır yorum varsa onlarıda gormek ısterım!

yenılmek acı tabııkı,bızde sezonun ılk yarısında uzulduk,ama hakarete varan seyler hoş degıl,lutfen..

• Gökhan Gönül'ün dediği gibi her takımı yenebiliriz. Hakemi asla..

hakemin uygulamaları beni çıldırttı zaten sinir oldum. biz de çok iyi oynadık sayılmaz tabi..

Galatasaraylıları tebrik ediyorum

0|1
    0|0
  • maçı izleme fırsatımm olmadı şimdi özetlere bakıcam ama kader kısmettir bu kimseye suç atamayız bize yakışmaz :) ben çok koyu bir fenerbahçeliyim ama önemli olan dostluk kazansın diyelim bütün galatasaraylıları tebrik ediyorum...

0|1
    0|0
  • Mutluyuz yaaniii, tişikkirlerr :D link

0|1
    0|0
  • Ağlama Fener ağlama :'(

0|0
    0|1
    • al işte klasık galatasaray taraftarı burada tebrık edıyoruz sızın yaptıgınız çirkeflige bak biz neden aglayalım sampıyon olan taraf bellı bı tane gol attınız dıye kralmı oldugunuz yanı avutun kendınızı bunlarla.

• ben oyle bısey demedım bastan berı berabere bıter dıyordum bu macın artı bırcok fenerbahcelı arkadas galatasaraylıları tebrık ederken sız çirkeflık pesındesınız bu maçı fenerbahce kazansaydı emınımkı bıtane bıle galatasaraylı arkadas tebrık etmezdı onu geçtım ben burada galatasaraylı arkadasları ve futbolcuları tebrık ederım dıye soru sordum senın gelıpte benım soruma boyle cevap vermen kusura bakma ama salakçaydı.

• Tamam haklısın haklısın.

Erkekler Ne Diyor 8

• Hakem cok basarisizdi ve izledigim en zevksiz karsilasmaydi. Fenerbahçeli olarak galatarayli arkadaslari tebrik ederim..

1|4
    0|0
  • galatasaraylıyım,tesekkur ederız,galatasarayın oldugu her platformda her daim hep umut vardır,sampıyonu yendık belkıde...

bır daha boyle derbyler olmasın futbolcular taraftara yalakalık olsun dıye spor dısı ışler yapmasın,baskanlar ve yonetımler sporcuları savasa gondermesın!

bız sporcunun zekı cevık ve ahlaklısını ıstıyoruz

0|1
    0|1
    • aynen oyle katılıyorum

• çok süslü delirtti beni yok ldeirn havasını söndürmüş yok aglıyomusuz ne gerke var bunları dmeye...

ruhum bin yasında kusur bakma sorunu isgal ettim özür dilerim..

• aynısını bide süslüye yaz rica edicim. iyi aksamlar.

• fenerliler şimdi der zaten şampiyonluğu garantiledik bu maça formalite icabı çıktık :D biraz gülelim bugün yorumlarda takipteyim :D

1|2
    1|2
  • galatasaraylı futbolcular maç yapmaya gelmemiş kavgaya gelmiş onların yüzünden doğru düzgün derbi izleyemedik. yazıklar olsun top oynasaydınız şampiyonlukta bizi zorlardınız

0|2
    0|2
  • Galatasarayımızı tebrik ediyorum yenmemiz çok güzel oldu hak etmedik de değil ama hakem yanlış kararlar verdi birçok yerde

0|1
    0|0
  • rezalet bir maçtı...zevksiz beş para etmez...seyir zevki sıfır...bu iki takım türkiyenin en iyi takımıysa vay halimize...

0|1
    0|0
    • onları ciddiye alma kardeşim.bak sende fenerli olmana rağmen tebrik ettin bizi.diğerleri gibi küfürede sığınabilirdin.helal olsun.inan bana futbolcuların zerre umurunda değiliz:)) onlar kendi dalgasında...birlikte neler yapıolar bir bilsen:)) tüm hayatlarını ifşaetmiim şimdi:)) taraftar milleyi uyansın artık o savunduğunuz uğruna kavga ettiğiniz adamlar sizi sallamıyo...çuvalla parasını alıp aşırı lüks içinde yaşıyolar

• aynen oyle katılıyorum tesekkr ederım taraftarlar burada bırbırını yerken onlar orda paraları cebe ındırıyorlar ama ınsanlarımız bunun farkında degıl haklısın :D

• 0|0
    0|1
  • hakem tam bir orusbuuuuuuuuuuuuuuuuuuu çocuğuydu

Vuhhuu

0|1
    1|0
Yükleniyor...