Kızlar ilk buluşmaya erkek arkadaşınız böyle bir şey ile gelse ne düşünürdünüz ?

Erkek arkadaşınız size "bekle seni arabamla alayım, gezeriz kafamıza göre" falan dedi ve link tam olarak şu araç ile geldi. Ne yapardınız ? Nasıl hissederdiniz asdfghjkl :D

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Ahah ayıp olmasın diye binerdim ama ilişki o gün bir sebeple biterdi illa ki :D

0|1
    2|0
    • Arabadan dolayı ilişki bitiren kız adsfdhtfjhf :D

• Bununla buluşmaya giden erkek biliyorum ya :D sonuç = hüsran asdsgtfsfse

• Daha şirin arabalar var yani küçüklüğünden demiyorum. Bence bu çirkin ve de komik :D

• bi hass... çekerim heralde :D

0|1
    2|0
  • Hayatim bunu muzeye goturmek icin getirdin dimi askim muzeye gidiyoruz umarim derim :D

0|1
    0|0
  • nurhanin araba mi bu derm.

0|0
    2|0
  • Ahaha araba çok tatlı ya :D baya gülerdim ama çok istesemde ilk günden binmezdim :D. Ama ikinciye kesin binilir bu arabaya :D :D

0|0
    1|0
  • hehe çok şirin bence.. ne güzel eğlenirdik işte kafamıza göre. araba insanların bir yerde başka yere taşıma işine yaramıyor mu. gerisi önemsiz.

0|0
    0|0
    • Haklısın doğru diyorsun :D ama nerede görsem komiğime gider bu araba asdadfdhft

• sana sadce kızların yorumlarını oku diorum hatun benle inatlaşma :P Seni istisna tuttuğumuda söyledim bu arada :)

• SEni istisna tuttuğum içinmi kaba oldum evet ozaman ben kabayım <3.. neyse soran bizi birazdan şutlucak bildirim manyağı yaptık çoçuğu ben kaçayım buradan :)

• Bence gayet tatlı :)

0|0
    0|0
  • Fakire bk yha .s.s.s

0|0
    1|0
  • Bu ne lan :D

0|0
    1|0
  • çok şeker :D

0|0
    1|0
  • Çokk şirinnnnn :))))

0|0
    0|0
  • Herkes çok şirin demiş ama ben binmem buna ya :D aşkım midem kötü yürüyelim mi derim :DD

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• tipik türk kızı gelip buraya şimdi yok hiç önemli değil benim için önemli olan sevgidir yalanı söyleyen pıtırcıklardır..Ama iç içe bu nasıl araba ya rezil olurum görene bla bla bla korkusu endişesi sarar kaplar içini

0|0
    2|0
Yükleniyor...