Emre 8 tane faulden sonra oyundan atıldı hak etti mi etti fenerbahçeliler neden bu kadar agresif oynuyor?

fenerbahçeliler faul rekoru kırdı resmen anlamadığım neden bu kadar sert oynuyor fb

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• dur daha:) bunlar skor kabarınca pıslıgı abartıp sahadan cekılmeye calısacaklar,patronları aziz bunların! bunlar kazanmak adına her pıslıgı yapabılırler,kanırtarak bagırtarak yenecegız yıne pıslık yapacaklar sahamız kapansın dıye,ama bız bu tuzaga dusecek kadar saf degılız...

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 26

• 2 tarafta bence agresif. Her zaman olduğu gibi derbi maçında yine kötü olaylar yaşandı. 2 takım arasında ezeli rekabet var doğru ama sen daha rakip takımın stadyuma girmeden saldırırsan oyuncuları tahrik edersen Emre girince kötü tezaruhat ve ıslıklar çalarsan sert müdahaleler yapması normal karşılanmalı.

Ayrıca bu sözlerimi tarafsız olarak belirterek Galatasaray'ın hak ettiğini düşündüğüm ceza olayı var şuanda. Saha dışında ve saha içinde yaşanan olaylardan ötürü ceza almalı mutlaka.

Saha dışı olaylar

1) Otobüse saldırmak

2) Yabancı maddeler atmak

3) Polisle kavga etmek

4) Gerekli güvenlik önlemi almamış olmaları

Saha içi olaylar

1) Oyuncuya aleyhine tezaruhatlar ve ıslıklamalar

1|1
    0|1
    • bunlar kadıkoyde hep oluyor!

oyuncuya tezahurat derken saka yapıyor olmalısın,emre her mac yedek klubesındekılere ana-avrat kufredıyor sen hıc hatırlıyormusun ceza aldıgını!

• Bu sezon ceza verilmeye başladı önceden bu kadar cezalar verilmiyordu. Bu sezona göre konuşuyorum. Ayrıca Emre almamalı diye birşey demiyorum 2 takımında yaptığı şeyler ama sırf kendi takımı diye bunlar görmemezlikten geliniyor hep.

• Fenerliler burada hezimete uğruyacaklarını biliyolardı o yüzden futbol oynamaya değilde kavga etmeye gelmişlerdi ve keza 11 taneye yakın kart yiyerek bunu gösterdiler.

Emreye gelincee taraftar çok güzel söyledii bilmem ne kadar boyu türlü türlü huyu rırırırıı çocugu emre belezoğlu ooooo bu ona en güzel cevaptır.

Bruno alvesin yine karaktersizlik yapıp dirsek atmasınıda es geçen hocaya lafım yok.

En komik olan isee Burak'a hep yere atıyor kendi diyenler emenike ve sow'un ne yaptıklarını söylerlese bize sevinirim.

0|1
    0|0
    • maç başlamadan önce de bu dünyada para büyük ihtiyaç emre belözoğlu paraya muhtaç alexle dost ol tümerle arkadaş ananı da sat emre yavaş yavaş adlı fantastik eseri sergiledik.

atlamayalım ;)

• yazıklar olsun galatasaraylı futbolculara maç yapmaya değil kavga etmeye gelmişler melo oyunun başında atılması gerekirken atılmıyor emre atılırken sportmenliğe aykırı hareket yapıyor atılmıyor hakeme itirazdan atılıyor.

0|3
    2|2
    • sallama o kadarda yaa emre macınbasında belli etti zaten utanmasan emreyi haklı bulcan melo kimseye bişey yapmadı sportmenliğe aykırı olan ne ezildin gidin ensenizi kazıtın

• fuocotur boş konusuyorsun melo emre atıldığı zaman kırmızı görmeliydi

• baba şimşek çaktı yağmur yağıyor hayır oğlum galatasaray çaktı fener ağlıyor

1|2
    1|2
  • O değilde Meloooo Adamım ne güzel mors etti emreyi :))

Neden oynasınlar agresiflilik ile oyunu alacaklar sözde ikinci yarıda gökhan kırmızı kart ya da mehmet topal

1|1
    0|2
  • fenerbahçe sırf oyuncu attırmak için çıkmış zaten maca her zaman yaptıkları şey ama ters tepti meloyu bekliyodum zaten hakem denge kurmak için

0|1
    0|2
  • melo da çıkacak gibi sanki . zaten bu fenerlilerden bişey olmaz ya . sırf bize inat . neymiş en iyi onlarmış mış .

0|1
    0|2
  • stadı yakıp polis arabaları deviren takımdan ne beklersin ki

0|4
    0|2
  • alper ... traş ettirmiş saraçoğlunda ve bayrağıda ... dikmiş :) hani atıyorlardı yok sahada saçımı kestirecem bayrak dikecem diyordu ne oldu

0|0
    0|0
  • Aynen böyle onların taktiğini onlara uygulayınca apışıp kaldılar ! emrenin haricinde bruno alves'inde kesinlikle atılması gerekirdi.

! ADAMSIN MELOOO !

GALATASARAY!

0|1
    0|1
  • pislik olan futbol ahlakı olmayan yeni nesile kötü örnek oluşturan ..maalesef milli futbolcumuz olan emre mi?

0|0
    0|0
  • emre her gs macında olay cıkartmazsa olmaz, hırslı ama edepsizlikle hırsı karıştırıyor.

0|1
    0|0
  • melo dün akşam resmen emreyle billur geçti =)

0|1
    0|0
  • Emre de beyin olsa bugün o takım da olmazdı zaten şaşmamalı :)

0|3
    0|1
  • hahha son yıllarda en çok eğlendiğim maçlardan birisiydi: sıralama şöyle;

1- kadıköyde şampiyonluk kutladığımız maç

2- bursa spor maçında kendilperini şampiyon sanıp şebeklik yapmaları

3- bu maç :)

0|1
    0|1
  • Hakem ne yazık ki bütün Fenerbahçe ataklarını hücum faul ile kesti bazı ataklarda da ne yazık ki Galatasaraylıların yaptığı bariz faulleri vermedi. Bütün hakemler Galatasaray için çalıştı.Uzatmalar bile çok çok eksikti. Bu arada umarım Selçuk İnan haklı umarım o takımdan ayrılır ve Fenerbahçemize geçer.

0|0
    0|1
  • Galatasaray sadece bugüne özel iyi oynuyor galiba. Verdikleri klas paslar, rakibe pozisyon verdirtmeme, pas hatası yapmama vs. Fenerbahçe de bu baskı ve düzene faullerle cevap veriyor haliyle :/

0|2
    1|2
  • Maç kaç kaç?

0|1
    0|0
  • meloya çamur atan fenerliler karakter yoksunu emre yi görmemezlıkten gelmeleri tam bir kaos!

0|0
    0|0
  • Lan meloya kurban olun siz önce volkanınıza emrenize bakın. Emre galatasaryı satan nankör bir paragözdür. Sizede yapcak aynısını ozamanda böyle diyecekmısınız bakalım.

0|0
    0|0
  • yaşınızın ufak olmasından dolayı bir şey demiyorum..

0|0
    0|0
  • Karaktersiz bir insanın neden atılması bu kadar garippp ?

1|1
    0|1
  • agresif emrenin kırmızısına birşey diyen yok melo yaptığı hareketten sonra neden kırmızı çıkmadı ? çoksütlü seni

0|0
    0|1
  • Sana tek bir söz melo :))

0|0
    0|0
  • şerefsiz emre her zamn şerefsiz zaten futbolcu demeey bin şahit

1|1
    0|3
  • o takimda melo gibi sneijder gibi adamlar oynadigi surece az bile bu fauller

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• galatasaraya göre ilk yarıda gözle görülür şekilde fazla faul yaptığımızı ben de düşünüyorum belki bunlar derbideki gerilimi vb. de bir nevi üst seviyeye çekmiş de olabilir, bunlar karşı takımın baskısını azaltmak için onları korkutmak için falan yapılabilecek şeyler, aynısını galatasaray arenada chelsea ye yapmıştı ama on kişi kalmamız tamamen emrenin sorumluluğunda olan birşey, genelde emreye ilişen de hep melo olurdu o ise kendini attırana kadar maskesini sakladı. o hareket için pdfk ya sevk edilmeli ve ceza alması gerektiğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Valla şu yorumun karşısında şok oldum.

Çok doğru tespitlerde bulunmuşsun ve bunu taraftar gözü ile değil de objektif olarak bakarak yazmışsın. Tebrik ediyorum seni.

Aynı zaman da Melo ve Emre'nin de aynı karakterde futbolcular olduğunu düşünüyorum, Emre böyle yaptı veya Melo böyle yaptı demekten ziyade ortada yanlış olan bir şey var Melo ve Emre'nin yaptıkları. Ama çoğu taraftar kendi futbolcusunu haklı gösterme çabasında. Yapılan yorumlar bile böyle.

• teşekkür ederim, ikisi çirkef oyun ile ön plana çıkıyorlar ama melo bilerek ve isteyerek yapacağını yaparken, emre ise tahrik edilerek sinirlerine hakim olamadığı için öyle davranır.

• haketmiş iyi olmuş çok doğru ve yerinde bir karar olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...