Sağlam evlilik sitesi?

Her ne kadar %100 sağlam bir evlilik sitesi olmasa da en iyi evlilik sitesi arıyorum. Gold vs. gibi üzcreti olabilir. sorun değil yeter ki üyelerin çoğu gerçek kişiler olsun.

Teşekkür ederim...

Güncellemeler:
Siteden sadecetanışacağım. Sonra bir süre çıkarız ve anlaşıp birbirimizi sevdikten evleniriz..
Gönüldensevenler.com'a girdim ve bir kaç kişi ile tanıştım. Ama ben biraz daha modern bir eş arıyorum. Bu konuda başka bir tavsiyesi olan var mı?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• evlencen mi ordan bulduğunla

0|0
    0|0
    • Birbirimizle anlaşıp sevdikten sonra niye olmasın? Tabi bunun için biraz zaman gerekiyor... :)

• aşk geçicidir bir kere. evlilik de çok sorumluluk ister, seni bilmem ama ben o sorumlulukları alamam

• Ben aşk, sevgi ve iman evliliği düşünüyorum. Evet haklısın büyük sorumluluk. Ama ben o sorumluğun altından kalkarım. Sen de haklısın benim yaşımdakilere baktığımda çoğu bunun altından kalkamayacağını görüyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• sitelerde pskopat dolu nasıl gveniosn

0|0
    0|0
    • Konuşmasından belli ediyorlar onlar zaten. Ben diğer psikopat olmayanlarla ilgileniyorum :)

• eminm anlarsn zaten kimn düzgn olup olmadgnı.alınlarında yazıor dimi

• Alınlarında yazmıyor. Sadece konuşmalarında sohbet ederken kurduğu cümlelerden hayata bakış açısından belli ediyor. Merak etme sen...

Erkekler Ne Diyor 3

• Bi git memleketinden bul :D Öyle site bulman imkansız kafayımı yedin sen :D aklıma bişey geldi :D :D tam evleniosunuz önündeki tülü kaldırıosun kırışık suratlı teyze hahaha :D

0|0
    0|0
  • gardas siteden aldıgın karıdan ne hayır gelir :D ama sen yinede yojayı dene bir :D

1|0
    0|0
  • Memureş.com=memurlar.nete ait bir site

0|0
    0|0
Yükleniyor...