Sevgilimle pazar günü güzel geçicek dedim ama...

selam sevgilimle bugun görüştük çok güsel olacagını hayal etmıstım neyse bulustık yanyana geldık kadokoy sahıle gıderken magazalara bakalm dedı tamam dedım. girdik bir magazaya ben kısa kont mont istiyordum. dener misin bunu dedi denedm çok güzel oldu alıcam dedi yok gerek yok dedim yaa lütfen dedi diğer magazalarada bakalm dedım bakıyorduk. sonra hadı arkadasım gelıcek sahıle ınelım dedı alıcam dediği şeyi almadı konu alması degıl beni önemsemesiydi. arkadası geldı cafeye gittik oturdukl biraz o ben arkadası dedı kı cocuk sevgılıme özel bişe konusabılırmıyız ? bende ne gibi dedım özel dedı dısarı cıktılar 10 dk kadar yalnız kaldım ben. sınırlerım tepeme çıktı sevgılımde bana wc yı sordugunu benım yanımda utandıgı ıcın soramadıgını söledi. boktan bir gündü yani yorumlarınızı beklıyorum biraz uzun :S kusura bakmayın

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• o montu almayı unutmuş olabilir, aklında bin tane şey vardır erkekler bu kadar takılma, arkadaşı sonuçta senın yanında wc nerde kanka sıcacam diyemez heralde?

1|0
    0|0
    • yaa diiyemezde kulağına sölüyebilir. ama bu bana 3 üncü denettirdiği şey ve hepsinde aynı şeyi yaptı

• eğer kulağına söyleseydi sen gene o an kötü olacaktın..

• çok canm sıkıldı :/

Erkekler Ne Diyor 2

• hey allahım bunlaramı takıldın yaw :S doğru söle montu alsaydı şşimdi bu kadar şikayet etmiycektin :)

0|0
    1|0
  • tek derdin bu olsun ya takılmabu kadar ayrıntılara

1|0
    0|0
    • :(

• montu alma demişsin zaten belki ondan almadı ayrıca arkadaşıyla gerçekten duymanı istemediği bişey konuştu ondan para almış bile olabilir çok takılıcak üzülünicek bir durum değil bence

• çok takıntılıyım :S

Kızlar Ne Diyor 2

• Ay sevgili bulmuşsun allah bilir sizin aranız iyidir de bunuyosun ya. Çocuk sa montu almak zorunda değildi belli ki unutmuş ben senin yerinde olsam şapşal ya derim gülerim içimden. Belli ki özel bişi konuşmuşlar senin bilmemen gereken gayet doğal bişi bu raad ol

0|0
    0|0
    • özel ne ama çok sinirlerim bozuldu masada beni mal gibi bırakıp gittiler

• gayet neşeli

• Hmm o zaman kötü bişi yoktur harbi sen sıkma canıno

• aa çok şaşkınım şu an diyecek bişi bulamadım doğrusu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...