Gözünüzün önünde cinayet işlenecek/işlense olsa ne yaparsınız?

evet naparsınız?

ben şahsen bişiy yapmam korkarım..

cevaplar için sağolun..

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• yaklaşık 20 gün önce çağlayan adliyesinde boşanma davasından çıkan kadını oğlu gözümün önünde öldürdü, polisede ateş etti, olaylar gözümün önünde oldu, çok aşırı soğuk kanlı olduğumdan, öylece baktım sadece

1|0
    0|0
  • Hiç cinayete denk gelmedim ama geçen hafta bir adamla bir bayan tartışıp adam biraz üzerine yürüyünce müdahale etmek için gideyim demeye kalmadan kadın adama bildiğin yumruk atıp adamı ekarte etti.Bu da benim böyle bir anım işte.

1|0
    0|0
  • işlendi adam kaçtı hiç bişede yapamadık polisi ambulansı aradık hemen adam sonra kendisi teslim olmuş

1|0
    0|0
  • O an kal geliyor yani birşey yapamiyorsun.

1|0
    0|0
  • o anki psikoloji ye bağlı diyelim her insan bir değil

1|0
    0|0
  • askerde arkadaşım gözümün önünde vuruldu ama bir kazaydı tabi ki

1|0
    0|0
  • Kötü durum yani o insanın yere düşmesi kıvranması yardım etmek istiyosun dokanamıyosun oldu gözümün önünde pompalıyla adamı vurdular kaçtım tekrar olay yerine geldim bir insandan bu kadar kan akarmı .

1|0
    0|0
  • Önce kendi güvenliğime bakarım sonra mümkünse olayı önlemeye. Adamın elinde silah varsa yapacak bir şey yok senin de kafana sıkar. Bıçak falan varsa etkisiz hale getirme şansımız olabilir.

0|0
    0|0
  • ŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ SESSİZ OL UZA UZA :d:d:d ELİNDEN GELENI YAPARSIN TAB İ YAA

1|0
    0|0
  • Tabanları yağlayıp topuklarım. (İnsanlık ölmüş abiler ablalar)

1|0
    0|0
  • sevmediğim biri öldürülüyorsa yardım ederdim katile adsfsgsf :DD

1|0
    0|0
  • Cinayeti kim işliyor, kimi öldürüyor bunlar önemli tabi

1|0
    0|0
  • cinayeti engelleme gibi bir durumum varsa engel olmaya çalışırım onun harici birşey yapamam doğru ambulansa telefon ya da polise.onun harici kişi bıçakla saldırıyorsa engellenebilir ama silahlaysa çok zor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kendim engellemeye calisirim olmadi polisi ararim sonucta yapan insanin cezalandirilmasi lazim.. birsey yapmadigin takdirde düsün kac kisi ye yapti bunu ve belki kac kisi daha var onun listesinde ölecek olan :)

1|0
    0|0
  • önce şoka girerdim katilde migrosa sdlkgdg :/ tamam .. orada kalp krizi geçirirdim :/ kan tutuyo :/

1|0
    0|0
  • Yapılacak bir şey yok, ölenle ölünmüyor ya..

1|0
    0|0
  • Zaten bende ölürdüm kalp krizinden :/

Tövbe de yavrum ALLAH korusun

1|0
    0|0
  • 155 i ararım diycem de, bayılırım kesin

1|0
    0|0

• cehennemde cayır cayır yanacaksın, b.ku yedin oğlum.

1|0
    0|0
  • Okuduğum bölüm gereği korkmam bu tarz şeylerden, ruhum kötü vesselam lan.

1|0
    0|0
Yükleniyor...