Fikirlerinizi merak ediyorumm

Merhaba sizlere sorum olacaktı.

Geçen ay İstanbul'da biriyle tanıştım ve tanışma aşamasını çok çabuk geçip, çıkmaya başladık. bir kaç gün sonrada ben Ingilterede okuduğum için döndüm. (Türkiye'ye dönüş yapıcam Eylül'de) Yani şu an Londra'dayım ben o da Istanbul da.

Benim sorunumuma gelicek olursam:

Çok iyi anlaştığımızı ve onun için çok özel olduğumu, *ask* olduğumu, *özledigini*, herşeyin cok güzel olacağını söylüyor. Çoğu zaman Fotoğrafta istiyor AMA yeri geldiğinde saatlerce yapmadığı oluyor. Hiç bişe olmamış gibide son konuştuğumuz konu hakkindada cevap veriyor... bir ara yeni kızları takip etmeye başlamıştı, bende bana *çok güzelsin* dediğinde *yeni takip ettikletinde güzelmiş* dedim. *kiskandigini söyle, kim olduklarını söylim* dedi. Ben tabi denedim, oda kendiliğinden goya arkadaşının kızkardeşi olduğunu söyledi. Konuyu uzatmadim utandigim için. Zaten ondan sonrada yeni bişe görmedim, bir tane begeni hariç :(. *erkeklerle samami olma, sana güveniyorum, güvenimi boşa çıkarma* diyende o. Bunları diyen, nasıl olur saatlerce (18 saat) aralıklı yazar? Çantadaki keklik mi düşünüyor beni onu çok erken öptüğüm için? Biraz soğuk davransam, dayanamıyorum o duruma ve bir kaç saat sonra fıkra anlatıp ona bir şekilde onu özledigimi söylüyorum... söylemesemmi? Ilk defa Türkiye'den birisini bu kadar çok beğeniyorum ve oda bunu biliyor, çünkü ona göre değer veriyorum. Benim onun niyetini anlamam için nasıl davranıp ne yazmam lazım sizce?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. .. biliyorum, O kadar büyük acılar varken, benim kafama taktiğim sorunlar çok ayıp. Lütfen bu yüzden yadirgamayin beni. Iyi günler

Güncellemeler:
Yaşlar: ben 21, o 24... 24 yaşında ama çok olgun, yaşamış galiba ve iyi iş hayatı var...

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç kimse seni yadırgayamaz! sen ona güveniyorsan sorun olmaz oda sana güvensin ama. Uzak mesafe olunca güven çok önemli zaten bir haltlar yerse Allah görüyo sen sakin ol sana o güveni veriyorsa sorun yok sende ona güven ama mesafelerde bu çok önemli

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim çok. .. güvenimi sarsacak bişe yapmadı aslında ama işte saatlerce yazmaması, hep benim onu sormam ve susmam beni düşündürüyor. ... içimde huzursuzluk var ve bir defasında dedim ona ilk defa bukadar kafama taktiğımı erkek arkadaşımı. Onun cevabi kısa ve net di: benim için özelsin ve Böyle gereksiz şeyler için yorma kafani deyip bittirdi konuyu... şu an yine 4 saattir bişe yok. Naptigini falan bilmiyorum. Birden yok yine. En son ne zaman online olduğunuda göremiyorum. ...

• Giderken falan sana haber vermiyormu

Yükleniyor...