Saç için kullandığınız taraklar?

Merhaba efenim. Saçı uzattığım için bu soruyu soruyorum, ama kuaförüme de danışacağım. Ama gene de buraya bir sorayım dedim. Saçlarınıza fön çekerken kullandığınız tarak hangisi acaba? Ben çoğunlukla saçın ön tarafı için istiyorum aslında ama tabi saçın her yerinde kullanırım tarağı. İstediğim böyle saçı kırmadan, saçları ayırarak böyle aralarında biraz boşluk bırakarak (anlatamadım ama) tarayabileceğim bir tarak. Netten almayı düşünüyorum. Tarağın tam adını yazarsanız sevinirim.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Tarağı başka okudum ya neyse konuya dönelim...

0|0
    0|0
    • Ahahah :D Neyse bişe demiyorum :D

Kızlar Ne Diyor 1

• genelde düzleştirmek için kare taraklar kullanılır çünkü silindir taraklar dalgalandırıyor tabi biraz elektriklendiriyor onun ıcınde tahta olanı bulabilrsen elektiriklenmeyi azaltacaktır link atamıyorum levelim 1 oldugu ıcın mesajdan atayım istersen

0|0
    0|0
    • Kare tarağa bir baktımda, gözüme çok korkunç geldi. Öyle büyük tahta falan :D Ama teşekkürler, seçeneklerim arasında bulunduracağım.

• Heh tamam şimdi sonuçlar çıktı. Şimdi bakıyorum teşekkürler :D

• rica ederım :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Yuvarlak tarak :D

0|0
    0|0
    • Hocam şimdi :D yuvarlak tarak diyosun da ben tarağın tam adını istiyorum. Böyle yuvarlak tarak bir sürü var ona bakarsanız :D

• Senin için üşenmedim çektim fotosunu kardeşim :D link

• Ahahah :D Eyvallah hocam sağolasın :D

Yükleniyor...