En yakın iki arkadaşınızın çıktığını öğrenseniz, ne yaparsınız?

Biri erkek biri kız en yakın iki arkadaşınızın konuştuklarını bliyorsunuz ve konuşmamalarını istiyorsunız defalarca uyarıyorsunuz. Tamam diyip yeniden konuşuyorlar. İlişkilerine onay göstermediğin halde brisinin birinden hoşlandığını öğreniyorsunuz ve hadi tamam diyip geçiştiriyorsunuz. Daha sonra çıktıklarını öğreniyorsunuz. Siz bu durumda ne yapardınız?

Güncellemeler:
İnsan böyle durumda kendini değersiz hissetmez mi? Hem tamam konuşmayacağız diyip arkandan konuştuklarında ne düşünürsünüz.. Bi de şöyle bir durum var ben kız olandan emindim benim üzüleceğimi bile bile yapmaz diye düşünmüştüm. Hayal kırıklığına uğradım.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• aynı durumu yaşadık galiba.bundan sonra yeni kişilerle devam hayatına bırak 2si takılsınlar.yani evliliğe gitmeyeceği kesin gibi bişey zaten.çünkü birinin mutsuz olacağı ilişki hayırlı değildir.

şimdi burada irdelenmesi gereken bir konu var

1-muhtemelen ondan hoşlanıyosun peki çocuk sana ümit verdi mi yani daha önceden flört ettiniz mi?

2-bu kişilerle ne kadar zaman daha görüşeceksiniz?

0|0
    0|0
    • Hayır kesinlikle ama olur ya hani farklı bir yeri olur öyle yani. Şu an ikisiylede görüşmüyorum. Konuşmuyorum yani. Benim gücüme giden beni hiçe saymaları. Ben konuşmayın diyorsam tamam demeyin bari. Tamam dedikten sonra arkamdan konuşuyorlar..

• birisi bana başka birinin aşkından bahsedip ağladı benim önümde.. Hadi diğeri tamam da diğerinin sevdiğine inanmıyorum

• he bizimki de buna benzerdi.eski sevgilisini unutamıyodu.dertlerini hep bana anlattı sonra ise gitti onunla sevgili oldu.ben de buna sinirlendim.ben moral vereyim yanında olduğumu belirteyim o benle dalga geçsin.hakkımı helal etmemeyi bile düşünüyorum şuanda.

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkek olan senin sevgilin değil neticede ve aralarındaki birliktelik seni neden bu kadar rahatsız ettiğini anlayamadım. Sen ilişkilerine onay verecek bir konumda bulunamazsın ki zaten.. İlişki iki kişi arasında yaşanır 3. kişiler müdahil olmamalıdır.. He senin çocuğa karşı bir ilgin olabilir de bu nedenle görüşmelerini istemiyor olabilrisin orası ayrı konu. Yani kısacası aralarındaki birliktelik seni ilgilendirmemeli.. Bekaret kemerliği işlevi görmekten vazgeçmelisin.

0|0
    0|0
  • Sana ne kardeşim arkadaşın diye onların hayatını sen ayarlıyamazsın herkes ne isterse onu yapar .Sen sadece tavsiyede bulunabilirsin gerisi onlara kalmış .

0|0
    0|0
    • Evet haklısın hayatlarına müdahale edemem ama ikisininde bende ayrı yeri vardı ve ikisininde beraber konuşmalarını istemiyordum bunu onlarada söylüyordum onlarda tamam konuşmayacağız diyip yeniden,yeniden.. ve sonra da birliktelik benim gücüme giden bu. Yoksa benim umrumda olmaz...

• kavak yelleri gibi olmuş bu ya :D mutluluklar dilerim ve arkadaslıgın ömrünü kısaltmıslar

0|0
    0|0
  • aşk başka dostluk başka gerçekten sevmişlerse senin onayına bakmaz bu iş ayrıca istememenin sebebi ne ?

0|0
    0|0
  • Her ikiside arkadasin sen onay vermiyorsun diye cikamayacaklarmi birak kendi hallerine

0|0
    0|0
  • kabul ederım durumu ve baska asklara yelken acarım

0|0
    0|0
  • Sevmişlerse ne diyeyim Allah mutlu etsin derim..

0|0
    0|0
  • koca bir nazar boncuğu alırım alın bunu ... derim nyapcam başka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden değersiz hissetsin ilişki onların ilişkisi napıcaklaırnı size sormaya gerek yoktur bence

0|0
    0|0
  • Illa senin onaylaman mi gerekiyor?

Sevmislerse köstek olma destek ol. En yakin arkadaslarin sonucta.

0|0
    0|0
  • yapman gereken en iyi şey onları kendi hallerine bırakmak.. aynısı bende yaşadım ben üstüne üstlük çocuğu seviyordumda bunu bilele beni hiç sayarak sevgili oldular :(

0|0
    0|0
    • nasıl yapabiliyorlar anlamıyorum.

• iyide sen çocuğa karşı bişey hissetmiyorsan karışmakta sana düşmez kaldı ki sen hoslansan bile cocuk secimini yapmış. analari değilsin babaları değilsin seni dinleyecek değiller ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...