CV'nize neler yazardınız?

Şu an CV'inizi yazmanız istense Cvnize yazabilecek neler yaptınız, ne tür başarılarınız oldu?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben CV yazmıycam sadece başarılarınızı duymak istedim.

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• psikoloji üzerine ufak bir sertifikam var ,öğrenim güçlüğü çeken öğrencilere gönüllü öğretmenlik yaptım, okul takımında kaleciydim,satranç takımındaydım,solist olarak müzikle uğraştım greenpeace konserinde sahne almıstık çeşitli liseler ve ünilerde de çıktık .bunlar hobiler falan filan

ingilizce biliyorum . geçtiğimiz sene okulu dondurup 1 yıl kadar gemiye çıktım şu andada gsü de eğitimime devam etmekteyim , bir otelin restoranında komi olarak çalısıyorumda yazabilirim.

ayrıca gemi mak. vardiya zabitliği için ehliyet hakkım var ancak sınavlara girmedim eğitimim devam ettiği için.

ayrıca bu yaslarda insanların basarısının olamıycağını söyleyen hiç kimseye inanmıyorum kendi basarısını kendisi yaratır insan kimsenin ayağına yatarak bir şeyler gelmez sonuçta .

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• 18-24 yaşında ne gibi başarınolabilir veya işe girerken nereyı referans verebilirsin cv demek 30 yaş üstü grubun işe girerken kullandıgı bir ikonlama sistemidir 18-24 yaşından bir insandan cv istemek kadar saçma bişey yok.

1|2
    0|1
  • İngilizce biliyorum eee efendime söyliyim ofis programlarını iyi derecede kullanırım.Hızlı okuma sertifikam var.kamu yönetimi okuyorum 3.sınıf :D Güler yüzlü sevecen godumu oturtan biriyim :D

1|0
    0|0
  • - Kişisel iletişim bilgileri

- Eğitim bilgileri

- İş deneyimlerim

- Mesleki hedef ve Beklentilerim

Güncellemeye dair : Kızım şimdi buraya daha Önce Çalıştığım şirketleri ve Konumlarımı yazmamı beklemiyorsun herhalde ( Ben sadece Yabancı şirketlerde çalışırım bilesin)

0|0
    0|0
  • Ms office, autocad, c++ programlarına hakim, ıngilizce bilen, stajını iyi bir yerde yapmis ve yapacak olan bedeni genc fakat ruhu yaşlı bir mühendis.

1|0
    0|0
  • Pek çok sportif başarım var ama sanırım cv ye yazılmaz onlar :) Resim yarışması kazanmıştım oda yazılmaz galiba :) Bilmem :)

1|0
    0|0
  • Baştan sona başarısızım.

1|0
    0|0
  • sana tavsiyem şu olur, sırf dolu gözüksün diye gereksiz şeyler yazma. en iyi olduğun noktaları belirt sadece.

1|0
    0|0
  • Çalıştığın işleri eksiksiz yaz

Kullandığın program aletleri yaptığın işleri açıklayıcı yazmanı tavsiye ederim

cv ne kadar detaylı olursa o kadar iyidir

1|0
    0|0
  • Bütün akademik kariyerim ve adonisimin olduğunu yazardım

cayırt

1|0
    0|0
  • şimdi düşündüm de beni ilkokulda okumayı öğrenene verilen kurdelamdan başka bişeyim yok

0|0
    0|0
  • 3 dil biliyorum

2 üniversite okudum

yaş 33 doğru dürüst sigortam yok

0|0
    0|0
  • o işle alakalı ne başarıların varsa ve neye önem veriyolarsa onları yazardım

0|0
    0|0
  • Sevişmekten başka bişeyim yok B'e abla :D

Vuhhuu

0|0
    0|0
  • Okuduğum lise de 2.likle bitirdim. Aşçılık lisesi ( dünyanın en iyi aşçılık lisesi ),

Bir çok uluslararası yarışmada 1.likler

Türkiye de önde gelen otel ve restoranlarda stajyerlikler yaptım. Ve lise bittiğinde bir çok avrupa ülkesinden çalışma teklifi aldım ama ailem izin vermedi.

" Atadan Toruna Unutulmayak Lezzetler " adlı projenin de sahibiyim aynı zaman da.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• işe alcaksanız arayın yoksa ümitleniyorum hadi görüşürük yazarım :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...