Öyle bir günde ne giysemmm ?

20 gün sonra memleketime yani sevgilimin bulunduğu şehre gidicem ve uçaktan indiğimde havaalanında o beni karşılamaya gelicek.. ama ben o gün ne giyiceğime bir türlü karar veremedim :( babet tarzı bişi giysem çokmu basit kaçar topuklu falanmı giysem lütfen yardımcı oluunnn özellikle siz hemcinslerim :) ona güzel görünmek istiyorum .s 6 aydır birbirimizi görmedik bu arada bunuda hesaba katarsanız sevinirim :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Adam beni karşılamaya geldiğinde eşofman giyiyordum :))) Ben mi fazla rahatım, siz mi çok süslü?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ayakkabılara o kadar takılma bence, gözlerinden gözlerini ayırmaz o kadar özlem varsa

takılma yani ayakkabı konusuna rahat ol

ben olsam önce onun rahatlığı, sağlığı derim umrumda olmaz pek babet / topuklu falan

0|0
    0|0
    • Nasıl bir ayakkabı giyiceğimi düşünmem onun sağlığını rahatını düşünmediğim anlamınamı geliyor ?

• senden bahsettim ben sağlığından bahsettim... benim kız arkadaşım uçakla gelse dese ki eşofman giyip gelcem dese asla hayır demem rahatına bak derim...

ben uçak kullancağım zaman eşofman daha çok kullanırım sevmiyorum çünkü o kapılardan geçerken ötmesini... iş için değilse tabii ki

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayakkabı olarak stiletto giymelisin. Hele uçaktan inince ne kadar havalı olursun. Üzerine (Fiziğin nasıl bilmiyorum ama) Üstüne bol irşey giy kısa olsun üzerinede yüksek bel çek oh mis.

0|0
    0|0
Yükleniyor...