O kadar çıkmazların içerisindeyim ki, fikirlerinize ihtiyacım var..

2 ,5 yıllık bir ilşikim var yaşım 18 üniversiteye gitmeyi düşünüyordum çalışmayı düşünüyordum sevdiğim adam sağolsun hayalim falan kalmadı çok sevdiğim için ayrılmak istemiyorum ama okumamı istemiyor açıköğretimle oku diyor.. çalışma ben bakarım sana diyor. biraz haklı gibi çekingen biri olduğum için bende gitmekten çekiniyorum üniversiteye yapamam diyorum.. ! ama çok mutsuzum napacağımı bilmiyorum çıkmazların içerisindeyim akıl verin bana ayrılın demekten başka ! ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilin seni acayip kıskandığı için senin üniversite ortamına girip başka birinden hoşlanmandan korkuyor olabilir.

Bu korku ile senin bütün hayatını seni bir eve kilitleyerek mahvedecek.Hayatında herşeyinden vazgeç ama özgürlüğünden vazgeçme derim.özelliklede yeni şeyelr öğrenme özgürlüğünden.

Konuşarak çözmelisin bu sorunu kaçarak çözemezsin.Eğer şimdi çözmeyip kaçarsan bundan 2 sene sonra evlendiğinizde çok geç olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• cahillik ne güzel bişey ya :)cahillik en güzel mutluluk aynı zamanda en tehlikeli şey.

1|1
    1|0
  • Boşver, aşk karın doyurmuyor

2|0
    1|0
  • 1 sene sonra ayrilirsiniz siz o zaman tekrar girersin sinava

0|0
    0|0
  • kalbin yerine bide beyninle düşün kendini kandırma sonucda karar senin herkes kendi kaderini çizer radikal kararlar al derim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başkasının sana okuma ya da çalışma deme hakkı yok. Bütün ömrünü bir başkasının sana bakmasını bekleyerek mi yaşayacaksın? Kendini kimseye muhtaç etme hele ki 10 yıl sonra yanında olup olmayacağı belirsiz biri için. Bir insan karşısındakini destekler, yapabilirsin der anlatabiliyor muyum? Üniversiteye git, bir süre sonra çekingenliğini atar hayatı öğrenirsin. İlişkin evet 2,5 senelik ama önünde bir ömür var. Okumadığın için pişman olursun lütfen yapma kadının okuyup iş sahibi olması çok önemli

1|0
    0|0
  • Okuma devam et. Ekonomik özgürlüğün olmasın. Kocana bağlı ol. O sana para vermeden kendine bir şey alma. Çocuklarınız olursa kendi parayla bir şey alma.

KİMSE İÇİN HAYALLERINDEN VAZGEÇME. İYI YERLERİ HAKEDİYORSUN.

YARI BİR GÜN BIRAKIR YA DA EVLENSEN BİLE BELKİ BOŞANACAKSIN. HAYATIN GARANTİSI YOK.

AKILLI OL. İKI YILLIK DEĞİL DÖRT YILLIĞIN DA EN IYISINI OKUYUNCA İŞ VERIYORLAR ARTIK ADANA.

0|0
    0|0
Yükleniyor...