Kadınların çalışmasına karşı mısınız?

Erkeklere sormak istiyorum. Evlilikte kadınların çalışmasına karşı mısınız? Karşıysanız neden?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• erkek değilim ama söylüyorum.bi kadının çalışması için çok kabarık bir ücretle çalışması gerek bence.zira evin sorumlulugu daha ağır.hem iş hem ev ,çocuk çok zor.bu zorlugu göze alacaksa ona göre de yüksek bir ücret olmalı ki değsin.çok zor bidurum çocuklar içinde..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hıım peki biz susalım ozaman, ama şunu unutmayın kadınlar okuyup çalışmadıkça ezilmeye mahkum.

1|0
    0|0
  • Çocuk olduğu sürece çalışmamalı. Çocuk yoksa çalışsın ama o çocuğun hakkına girmeye hiç hakkı yoktur o kadının. Bu hırsızlıktır. O çocuğun annesiyle geçirmesi gereken zamanı, sevgiyi, iletişimi calmaktir.

0|0
    0|0
    • Çalışmaya ihtiyacı olabilir

• Eger olağanüstü durumlar varsa bir şey demiyorum. Geçim sıkıntısı olabilir. Ama normalde benim fikrim yukarıdaki gibidir.

• kadın=erkek gerisine lüzum yok

0|0
    0|0
  • ben calısmak istemiyorum cocuk yapıp evde onlarla vakit gecirmek istiyorum :(

0|0
    0|0
  • yok değilim biz kadınlarda çalışmalıyız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• vallaha maaşım iyi olsa çalıştırmazdım ortalık piç dolu kadın istediği kadar kapalı olsun i*neler yinede bakıyor

0|0
    0|0
  • hayır değilim çalışmalı kesinlikle evde oturursa erken yaşlanır

0|0
    0|0
    • Valla evde oturmayı bilmem de yapılan iş stresli bir iş ise çok daha erken yaşlandırır insanı.

• O kadar geri kafalı tipler kaldı mı ya

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Yani karşı çıkmak cahillik sonuçta karım da okumuş bir meslek çalışması gerekir ona da karışamam

• bi eve 2 maaş girmeli ilerdeki rahat yaşam ıcın ;)

0|0
    0|0
  • o kdr geri kafalı degilim

.

.

kadınlar calısmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...