Sevgilimin cocuklarının benden haberi yokk

dün ben ona kahvaltıya gitmiştim sabah erkenden sırf onun için kalkıp gittim 10 gibi kızı aradı baba hemen geliyorsun kahvaltıya dedi o da bir şey diyememiş sen bir şeyler ye kahvaltını yap bende orda kahvaltı yapıp geliyorum dedi tabi ben apar topar üzerimi giyinip cıkacaktım evden tekrar aradı iptal etti ben git ya benim için cocuklarını görmeyeceksin git dedim ama gitmedi. bir de benim anlayışlı olmamı bekliyo cook sinir oldum akşamda sıradan konusurken cocuklarım benim her şeyim dedi yani sizce cocukları istemezse benden ayrılır mı? ama beni coook sevdiğine eminimmm

Güncellemeler:
cocukları 30lu yaşlardaa

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• neye sinir olduğunu anlamadım.

0|0
    0|0
    • sonuçla ben onunla birlikte kahvaltı yapmak için geldim di mi sabahın köründee onun bu durumu bile bile oraya kahvaltıya girmesiiii

• onlarda beni kıskanırsa babam senin yüzünden eskisi kadar bize gidip gelmiyor derlersee

• o dozajı ayarlayacak olan baba 7 24 senle olursa derler ve o da ayrılmaz birazda onlarla ilgilenir yani bunun çözümü ayrılmak olmaz sen kaç yaşındasın ?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevgilinin ve senin yaşını çok merak ediyorum doğrusu..

0|0
    0|0
  • Çocuklarına söylemeli seni ve sende onlarla bolca vakit geçirmelisin. Bir süre seni ister istemez kabul edemeyeceklerdir ama sonra fikirleri değişecektir.

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • Bu bildiğin türk dizisi yav :S

0|0
    0|0
  • Yav bu adam en az 50 yaşında.Sen kaç yaşındasın? Sonu olmayan 1 1 liktelik sizinkisi bence.

0|0
    0|0
  • adam seni sevmiyordur bence.. adam cocuklarına bakacak birini arıyor..bak gör siz evlenemezsiniz

0|0
    0|0
    • cocukları evlenmiş barklanmıs bee

• hiç aşık olmamıssın senin adına üzüldüm doğrusuu

• sen beni tanımıyorsun hakkımda bilgin yok..ama senin anlattıgın durum ali ağaoğlu ve sevgilisin ni durumu :)adam zengin olmasa o yasta adama o kız bakarmıydı :)bırakın yaa türk kızları parya asık olur :9

Kızlar Ne Diyor 5

• bu adam karısından ayrı değil mi? evet istemezse ayrılır çok üzgünüm. ama acı da çeker. karısındaan ayrıysa adam ve çocuklarda büyükse iş yarı yarıya kolaylaşır ama.

0|0
    0|0
    • karısı ölmüş canımm

• bir şey daha varr bu yüzden acıklayamayızz

• üzüldüm durumuna :/

0|0
    0|0
    • o da bir arada bir derede kalıyo anlıyorum ama benden anlayış beklemesi cook sinir oldum kıskanıyorum cocuklarını ondannn

• siz kaç yaşındasınız ya :D

0|0
    0|0
  • Bi git Allah askina ya adam en az 50 yasinda cocuklari 30lu diosun sen cocuklarindan kücüksün nerdeyse. Bu kadar yas farkina ragmen seviorum diosunuz ya bide hic inandirici gelmio bana tüm derdiniz para dimi yazik..

0|0
    0|0
  • Bu adam kac yasinda evli mi anlamadim ?

0|0
    0|0
    • evli değill eşi ölmüşş 26 sene öncee

• O yaslarda bir adamin onceligi cocuklari olmali.Senin kadar genc birini de anne olarak kabul etmeleri bence cok zor allah yardimcin olsun.

• zaten anne olamaz daaa

Yükleniyor...