Mancini üstünden sorumluluğumu atıyor?

Takımı ben kurmadım diyor tüm maçlardan önce rakibimiz favori diyor falan ?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Takımı o kurmamış olabilir ama yeniden şekillendirip devre arası sürüyle adam alan o. Ropörtajlarında öyle söylemesi -özellikle şl'de diyordu- gerçekçi olmasına bağlanıyordu güya ama bence takımın güvenini kırıyordu. Teknik adamı kötülemek de bize birşey kazandırmaz. O yüzden ileriye bakalım biz.

Sorumlulukla bağdaştıramadım bu arada saçmalamışsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aynen öyle ama boşa konusuyor,devre arasi tonla oyuncu aldi

0|0
    0|0
  • mancını eger seneye kadar kalırsa bu sene de basarı alamazsa ynaı kupadan falan elese de kalmalı forvet takvıyesı mutlaka yapcakr mancını aslnda mıllı takım teknık dırektoru yanı uzun zamanlı ısler yapan bırı zamana ıtyacı var eger bu zaman ona verılrse ıyı ısler yapablcek bı teknık adam yanı 1996 dan 2000 e kadaar olan surede 4 yıl nasl beklenıldyse basarı yıne beklenılmelı bız hep bundan kayebttık zaten turk takımları olarak daum basarı akaladı fenerbahce de kotu olunca gıtı kalmalydı zıco aynen oyle erıc gerets keza oyle frank rıjjkard gıbı bı teknık adam barcelona gıbı bı takımı basarıdan basarıya kosturmus bı adam ıstedıklerını yapamadan gıttı

0|0
    0|0
  • Aslında sorunun mancinide olduğunu düşünmüyorum.Sorun defanstada değil sorun tamamen Burak ta,futbolda atamayana atarlar diye bir kural vardır.Galatasaray hermaç 10 tane gol kaçırıyor en son birtane yiyip maçı ya kaybediyor ya da berabere kalıyor.Acilen forvet laızm galatasaraya.

0|0
    0|0
  • Profesyonel adam profesyonel... Maçtan önce onları yenicez falan atıp tutmayla birşey olmuyor göz boyuyor işte hepsi taktik ama siz ne anlarsınız. Biraz bilinçli izleyin şu maçları . Bir eleştri yapıyorsanız futbol bilginiz olsun bari..

0|0
    0|0
  • "Yenilirsek bahanem hazır" demeye çalışıyor..

0|0
    0|0
  • İstek yok adam da sene sonu gider gibi geliyor

0|0
    0|0
  • 8 oyuncu aldı daha ne kadrosu kurucak .

0|0
    0|0
  • başa gelen çekilir yapacak bişey yok. adam gidecek gibi de gözükmüyor

0|0
    0|0
  • Vay gavat öyle demiş haaaa

cayırt

0|0
    0|0
  • yaa takımı o kurmamış olabilir de adamın eline iki senedir şampiyon olan , şampiyonlar liginde çeyrek final oynayan bir kadro verildi. başarısız olduğunu kabul edemiyor maalesef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ya ben o adamı sevemedim terim dönse. ama laf yok olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...