Bazılarına bir kadın yetmiyor...

''bazılarına bir kadın yetmiyor , ne beşi ne onu. bazılarına ise bir hayat yetmiyor, bir kadını doyasıya sevebilmek için.''

bu söz hakkında ne düşünüyorsunuz ? kaçınız bir kadını hayatınız için sevebilecek adamlarsınız ? çıkarsız , beklentisiz , bencilce olmadan sevebilecek..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• çıkarsızca bencilce olmadan,bekjlentisizce br kadın erkeğini sevrse o erkek o kadının adeta kölesi olur.buradaki yanlışı bayanlar özellikle kendilerinde arasınlar bence.şu bir gerçek kadın istemedikten sonra asla aldatılamaz.günümüz haberlerine bakın aldatanda aldananda kadın hep.aldatan erkekte sırf kadınının uyguladığı yanlış politikadan dolayı aldatıyordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şahsen şöyle bir durum oldu... Ben birini sevdim çok sevdim, üç yıl beraberdik ve beni bıraktı gitti... Tek sebebi sevgimin yoğunluğundan boğulmuş... Açıkcası bir ömür yetmeyenlerdenim ama bende şöyle bir önyargı oldu '' birini çok seversen gider... ''

0|0
    0|0
  • Varmı sevebileceğimiz bir kadına hayatımıza sıdıramayacağımız çok merak ediyorum ..

Kadın ol erkek ol cıkarsız beklentisiz kimse kimseyi sevemez

Ama birçok kadınada karşıyım

0|0
    0|0
  • güzel yazmışsınız bir yerden alıntı galiba, günümüzden erkekler de kadınlar da alabildiğine bencil malesef, dediğiniz sevebilecek insan çok az gibi geliyor bana, o az kişilerde birbirine denk gelemiyor ve hep üzülen taraf oluyorlar..

0|0
    0|0
  • kadınlar çiçektir onları sevmeliyiz kırmamalıyız üzmemeliyiz inciltmemeliyiz :))))) ama şuanakadar özel olarak sevdiğim bir kadın olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...