Bu söze katılıyor musunuz ? bence adam çok haklı

daha önce başka bir soruya cevaben bir abinin sözüdür 'babasının namusunu korumayan kızdan kocasının namusunu korumasını beklemem ' diye bir söz söylemişti biri ve bence çok haklı , yani bazen hemcinslerimde zerre akıl olduğunu sanmıyorum .neden mi ? bakın beyler çıktığınız kızlar sevgilileriniz sizi ailesinden babasından/abilerinden saklıyor duyarlarsa bana kızarlar ya da böyle bir şeye izin vermezler diye düşünüyor babasının/abilerinin böyle bir durumda üzüleceklerini bile bile onların arkasından iş çeviriyorlar, kızlarını/bacılarını canlarından çok seven koruyan kollayan babalar/abiler in arkasından böyle şeyler yapan kız sizi yani eloğlunu nasıl seveceğini sadık olacağını düşünüyorsunuz kız kendi kanından olan insanları bir kenara atmış sizi mi atmicak.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi bir hikaye adamın birinin 3 çocuğu varmıs en küçük olanları ise kızıymış. bu adam bir gün tüm çocuklarını yemeğe davet etmiş yemekten sonra otururlarken babası kızına soyunmasını söylemiş kızı soyunduğu zaman kimin arkasına saklanmıs biliyormusun peki abilerinin ya da babasının arkasına değil eşinin yanına saklanmıs yani buradan şunu çıkartıyoruz o kadın sana o kadar çok güvenmeli işte. bir kadın eğer hasta ruhlu değil ise asla eşini aldatmaz eşi adam olduktan sonra .kalanı içinse zaten yapıcak birşey yok üzülmene değmez

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen bildigin sevgililik olayina karsisin.Nasil tanisip evlenecek bu insanlar peki ?

0|0
    0|0
  • Tamamen katılıyorum.

1|0
    0|0
  • ben söyledim en başta daha ailem karşı çıktı ayrıl dedi aradan 3 4 ay geçti bir daha söyledim yine dayak yedim oturdum aşağı şu an 2.5 sene oldu en az 10 kere söyledim evden atılmakla dahi tehdit edildim ve şu an yine susuyorum ama babamın başını yere eğdircek hiçbirşey yapmıyorum sadece sevdiğimle mutlu olmak istiyorum o kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• namusu bacak arasında sanan zihniyetten o kadar tiksiniyorum ki..

0|0
    0|0
  • Gerçekten dogru bir sözz

1|0
    0|0
  • Ağır sözmüş ama gerçekçiliği pek yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...