Herkesin çok kolay aşık olduğunu söylemesi sizi rahatsız etmiyor mu?

10 yaşından beri herkesin dilindedir aşık oldum çok seviyorum.

bende nedense aşkın herkesin yaşayamayacağı hele bugünün çoğu yapmacık ilişkisinin haketmediği bir kavram olduğunu düşünüyorum

insanlar hoşlanmak,sevmek ve aşık olmak kavramlarını birbirine karışrıyor.eğer konu aşksa mecnunda leylaya aşıktı.sen mecunun leylaya hissettiklerini hissettiğini söylüyorsun.ama o... diyen çok.aşk işte o azı çoğu yok bu işin ya aşıksındır ya değil.

herkes tutturmuş çok aşığım.eğer gerçekten aşıksan ne mutlu sana çünkü nesli tükenen birisin.

mecnun yine gökyüzünün açık olduğu bir gece leylanın evinin önündedir.

arkadaşları yanına gelince mecnun eve değilde gökyüzüne baktığını görürler.

''Ey Mecnun, gökyüzüne değil, Leyla’nın odasının duvarına bak belki görürsün!” derler

O böyle diyenlere, “Gölgesi Leyla’nın evine düşen yıldız bana yeter” diye cevap verir.

yani şimdi soruyorum mesafeleri sorun edenlere,sevgilisi yanında yokken hatta yanındayken bile kızlarla kesişenler,sırf ego tatmini için sevgilisi varken başkası sizden hoşlanıyor mu diye bakanlar,3 kuruşun hesabını yapıp türlü türlü oyunların içine girenler.hayat bu şartlar zorlayıp ayrıldığında arkasından bela okuyanlar,en mahrem sırlarını çevreye dökenler siz aşık olduğunuzu mu sanıyorsunuz?değilsiniz ve asla da olamayacaksınız

aşkın böyle basit görülmesi sizi rahatsız etmiyor mu?

• Evet herkes aşık olabilir
    0% (0)25% (1)17% (1)Oy Ver
  • Hayır aşk o kadar kolay yaşanır birşey değildir.
    100% (2)75% (3)83% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• duygularıma tercüman olmuşsun. Aynen senin gibi düşünüyorum. Aşk kadar özel bir duyguyu basit insanlar yaşayamaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu kadar basitlestirenler yuzunden ask diye birseye inanmiyorm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Konunun içeriğini okumadan yorum yapacağım.

Aşkı artık insanlar öyle hale getirdi ki sırf sevişmek için aşık oldum diyenler var anasını satım .(gelin parası neyse vereyimde gidin ihtiyacınızı giderin.)

Neyse efendim arada sırada canım sıkıldığında üniversitelerin gibim sonik itiraf sayfalarına göz atarım 10 paylaşımdan 9'u şurda gördüm aşık oldum burada gördüm aşık oldum . millet 2 meme 1 vajen veya 1 penis için aşkı kullanıyor sakız ediyor yazık harbi .

0|0
    0|0
Yükleniyor...