Hoşlandığınız bir bayan var ama oda sizden hoşlanıyor. ne yaparsınız.

hoşlandığınız bir bayan var , oda sizden hoşlanıyor.denk geldiğimizde göz göze bakışıyoruz. ama ? ne yaparsınız..

evli ,sizde evlisiniz. veya ne yapmak gerekli

Güncellemeler:
arkadaşlar yorumlara bakıyorum , sanki hiç kendi başınıza gelmemiş gibi davranıyorsunuz.

hiç mi sokak da ,markette göz göze gelmediniz bir bayan ile veya bir erkekler evet bende biliyorum günah olduğunu vede haram olduğunu...

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• o değilde iyi cesaret yahu abi birgün ksye girdiğini görse karın bu soruyu görse boşanma sebebi olur.

soruna gelince.eğer sağa sola bakacak ne yapsam diye ciddi ciddi düşünecek kıvama geldiyseniz boşanın yani yazık karınız sizi aldatsa ne düşünürdünüz acaba

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabikide hicbirsey...evli oglum.hemde evlisin.ne bekliyosunki bu iliskiden..bak bak dur ole..kedinin cigere baktigi gibi..cok sacma soru:)))

0|1
    0|0
  • Nası düştük bu hallere adama bak

0|1
    0|0
  • Bakışmayı bırakmak ve sadık bir koca olmak gerek !

0|1
    0|0
  • Ben olsam unutmaya çalışırdım onu

0|1
    0|0
  • Zor bir durum , uzak duracaksın bakmayacaksın bile hataya düşme..

0|1
    0|0
  • Bi bayan benden hoşlansa bir şey demem malesef.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Böylemi örnek olucaksın bizlere?

Ne yapmak gerekli derken sen yapman gerekeni yapmışsın zaten evlenip çoluğa çocuğa karışmışsın dahası varmı? Yazık değilmi o kadına gözlerinle aldatıyosun onu elinden gelse her türlü aldatırsın 36 yaşına gelmişsin ama sorsam cevaplayamazsın nasıl geldiğini benden akıl istemen nasıl bir acizliktir yahu senin bana vermen gerekmiyormu? Aç ta bir Kuran-ı Kerim oku ne yapman gerektiği yazıyor orda !

0|1
    0|0
  • Okuldaki iki çocuklu dul hocamın beni kesmesi gibi oldu bu. En azından bizimki dul sana ne oluyor evli barklı kadın yav.

Eşine de evli adamlar baksa iyi olur mu?

Heves ve arzuları frenlemek gerek bazen her hoş kadına yavşanmaz.

0|1
    0|0
  • evli - sevgilisi - nişanlı olan karşı cinste

bırak konuşmayı

selam bile vermiyorum .

0|1
    0|0
  • *mı var evleniyon yazık karının gunahını alıyosun got oglanı senın gibi erkegi sikiyim ben gecmısını sıktım ya

0|0
    0|1
  • Evliyse daha bakmam

0|1
    0|0
  • E evliysem hiç bulaşmam yani.Ağrımadık başıma dert alamam doğrusu :D

0|1
    0|0
  • Yeterince sevmeden evlenmek gibi bir mallık yapmazdım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...