Kapat

Yarin derbi macini kazanirsak sampiyon olma sansimiz ?

Arkadaslar yarin feneri yenersek haftaya antalya maci var kume icin oynuyolar sonraki hafta besiktas maci us uste 3 mac kaybederlerse puan farki 1 olucak biliyosunuz fener son hafya bile sampiyonluk veren potansiyelde bir takim bence sansimiz devam ediyo ufak bir ihtimal bile olsa sampiyon olabiliriz . Siz ne dusunuyosunuz ?

Güncellemeler:
Taraftar gücünü arkamiza alıp fenerinüzernzden tır gibi geçicez ve Fenerbahçe bu yenilgiyi atlatamayıp üst üste puan kaybedip şampiyonluktan olacaktır

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçeyi mi yeneceksiniz ?

Ay gülerim ben buna.

3|6
    0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• şampiyon biz olcaz nokta.galatasaray yani :)))))))

0|3
    4|5

Erkekler Ne Diyor 11

• boşuna dememişler umut fakirin ekmeği diye keşke dediğin gibi olsa ama zor be kardeş ama benimde umudum var senin gibi...

2|4
    0|0
  • Rüyalar aleminde geziyorsun ayrıca puan farkını 10 olarak değil 13 olarak al

3|4
    0|1
    • Trabzon maci tekrar edilicek buyuk ihtimal .

• Tekrar edilse bile 1-0dan 45dk oynanacak bir maç olacak ve trabzonun bir iddaası olmayacak

• fener bu mactan 1 puan cıkartsın sampıyondur,ama dedıgınız benımde aklıma geldi,travmaların cocugu fenere zaten boylesı yakışır:)) olmaz dıye bırsey yok.. galatasarayın oldugu yerde hep umut vardır

0|0
    0|1
  • bir kadroları karşılaştır bakalım link Fener alır bu maçı demedi demeyin.

3|2
    0|2
  • Beşiktaş'lıyım. Önden bunu bir belirteyim. Favori Fenerbahçe. Fakat elbette berabere kalınsın istiyorum.

0|2
    2|2
  • şampıyon fenerbahçe okadar.

3|3
    0|1
  • fenerbahçe bugünkü derbi dahil tüm maçlarını kaybetse bile 3 puan farkla yine şampiyon olur çünkü beşiktaş ve galatasaray fenerbahçenin tozuna yetişemez iki maç kazanır üç maç kaybederler

0|1
    0|0
  • Trabzon maçındanda 3 puan ekledinmi ama bence şampiyonluk şansımız çok çok zor.

0|0
    0|0
  • Neyin kafasini yasiyon sen.

0|2
    0|0
  • bu fenerliler ne kadar basit görüyor maçı anlamıyorum sanki bankasya liginde ki takımla oynuyorlar 3 sezon arena da yeneceğiz dediler hep gs yeniyor :D kendi stadlarında şampiyonuz dediler sahalarında kupa kaldırdık adamlar stadı yaktı krizden :D

0|0
    3|4
  • Hayalle futbol oynanmaz

3|3
    0|1
Yükleniyor...