Kapat

Beyler sevgilinizin erkek arkadaşının olmasını nasıl karşılarsınız?

beyler sevgilinizin erkek arkadaşının olmasını nasıl karşılarsınız? aynı şekilde kızlar sevgilinizin bir kız arkadaşı olmasını nasıl karşılarsınız?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• İyi karşılamam tek erkek arkadaşı ben olmalıyım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• arkadaslarını tanıstırmayı dene eğer beğenmezse çocukları zaten onay vermiyecektir . tabi kız arkadasımın özel olarak o arkadasıyla gezip tozması gibi bir durumu olamaz, ama kızlı erkekli bir grupsa atıyorum okul işyeri vs vs yanımdaki insanında hayatını zindan edemem biraz güven duyulmalı sonuçta her şeyin sınırı var çok rahatta bırakma çok fazla sıkmada derim

0|0
    0|0
  • Bu soruda fesatlık var fesatlıgın oldugu yerde fesat insanlar olur ve ben fesat insanları hiç sevmem iyi geceler :)

0|1
    0|0
  • Asla mümkün değil , kafasını kırarım , erkek sinek bile konamaz .

Şaka ya şaka . Elbette sosyal hayattan , okuldan , işten arkadaşları olacak , önemli olan ilişkinin sorumluluğunu taşıyor olması , kafese koyacak değiliz sonuçta medeni insanlarız .

0|0
    0|0
  • Nasıl bir arkadaş olduğuna bağlı o öyle sürekli benim sevgilimin g..tünde gezemez yani yok öyle bir dünya...

0|0
    0|0
  • Kapıda ayakta...

0|0
    0|0
  • insan yani kızda erkekte arkadaşı olur ama erkek arkadaşlarıyla sık sık veya tek onunla dışarı çıkmaması gerekir bence çünkü bir ilişkidedir ve bunu arkadaş olan anlar

0|0
    0|0
  • Kesinlikle böyle birşey olamaz. Erkek ve kız arkadaş olamazlar.

0|0
    0|0
  • karşılamam bunu olmaz. kim ne derse desin. benim hoşuma gitmiyor.

0|0
    0|0
  • Ne derece yakın olduklarına bağlı

0|0
    0|0
  • Arkadaşı olabilir nasıl olsa bir sıkıntı çıkaramayacak

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşlarının hepsini tanıyorum sevemediğim tip yok içlerinde. olursa anında elerim, eletirim

0|0
    0|0
  • hiç iyi karşılamam bu güven meselesi deyil sadece duygu his meselesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim zannettiğim kadarıyla pek fazla erkek arkadaşım var.

Onun arkadaşlarına tahammül edemiyorum ama.

0|0
    0|0
  • bir tane oldu oda arkadaşlarıyla kavga etmişti yurtta yalnızdı bir kızla tanıştı masa tenisinden kızın da 3 senelik sevgilisi var diyince tamam dedim ama sonra noldu kız buna yavşadı beraber sinemaya gittiler başbaşa aldatıldım yani o günden sonra asla istemem

0|0
    0|0
  • Hiç iyi karşılamam.Arkadaş da olsa Bi zaman sonra yavşayabilme ihtimali var

0|0
    0|0
Yükleniyor...