Zayıflamak için uygun sporlar hangileri?

Merhaba arkadaşlar 160 boyundayım ve 64 kiloyum zayıflamak istiyorum en uygun sporlar hangileridir?

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• 9-10 kg fazlalıgın var diyete başla yürüyüş biraz zorlayıcı olsun su tüket kaynatılmıs su ic sabahları yüzmenin cok faydası olur kilo vermeye başlayınca hedefe ulasmaya yakın squat a başla

4|0
    2|1
    • kaynatılmış su içmenin ne gibi bir faydası var? o.o

• Sıkılaştırıyo ve kalkık gösteriyor büyütmüyor

• biraz da büyüttügü dogru hem zaten bazılarının dogustan kalkık onlara tavsiye edilmez

Erkekler Ne Diyor 25

• kesinlikle aç kalarak zayıflayamassın öncelikle mutlaka ve mutlaka beyaz ekmeği hiç yeme mümkünse şeker tuz kullanma bunlar olmassa olmazı yoksa yaptığın spor işe yaramaz. zayıflamak içinde en ideal spor ip atlamak ben şuan atlıyorum müthiş bişey sonra tempolu yürüyüş bölgesel hareketler var onlarada internetten araştırabilirsin

1|0
    0|0
  • Kilo vermek için bir diyetisyenin desteği gerekebilir.Ayrıca kilo vermek inanılmaz bir azim ve kararlılık ister.Bir iki hafta deneyip bırakacaksanız hiç başlamamanızı öneririm.Önerim bir diyetisyene muayene olduktan sonra tavsiyeleri üzerine bu işe girişmeniz yönünde.Çoğu insan yarım yamalak başlayıp bıraktığı için sonuç hüsran oluyor.umarım yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Ekmek tuketimini azalt tatli tuketimini azalt yagli tuketimini azalt surekli terleyebilecegin seyler yap 10 dakika koşabilecegin hızda koş 5 dakika mola ver tekrar 10 dakika koş 5 dakika mola ver yani uzun uzun yavaş yurumek yerine belli mesafede yuksek hizda kos ve terle bolca su iç iradene hakim ol

0|0
    0|0
  • yüzme cardio fitness .

1|0
    0|0
  • koşu + mekık = sonuç : ) her yemekten sonra yapacagın bes dakıkalık bir harekette kılo almanı engeller. nedır bu hareket hazır olda bekle sonra sağ elini dik bir şekilde aşağı ındır sonra sol elini aynı işlemı yap :D yeter insallah bahsettiğim hareketi anlamısındır :D onun bilimsel adı ne bılmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Amaç sağlıklı kilo vermekse en ideal sporlar yürüyüş ve yüzmedir. Tamda bu sporlar için mevsimi geldi.

0|0
    0|0
  • nesfit + koşu ayda 10 kilo ben yaptım 3 ayda 33 kilo verdim :)

2|0
    1|0
    • nesfit ne zman yedin ve günlk ne yedin

• Erkeklerin kilo vermesi daha kolay olur genelde, onu atlamayalım. Ama yediklerinize dikkat edip düzenli spor yaptığınızda kilo vermemeniz zor zaten. ^^

• günde 3 öğün sabah 9 öğle 12 ve 3 te sonra hiçbişey yemedim en fazla 1 tane yeşil elma ve sabahları 1 saat koştum ve koşmadan önce 1 bardak yeşil çay içtim

• fetness yap dans kurslarına gir, günlük düzenli spor yap yürüyüş mekik gb aşırıya gerek yok düzelir zamanla

0|0
    0|0
  • evliyseniz yatak sporu gerçekten kilo verdiriyor. hemde çok fazla

bizim bir polis arkadaş masa başına geçinde çok kilo aldı.130 kg oldu.

sonra bir baktık 80 kg ye kadar indi.

sorduk sırrını yatak sporu dedi adam.

0|0
    0|0
  • canımcım biraz boğazı tutup koşu yaparsan bu işi çözersin aslında tarz meselesi bence iyisin ama sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Diyetle birlikte spor salonuna yazil durumun yetiyorsa orada kosu bantlari felan var ayrica benim gittigimde salonda haftanın 3gunu fitness var boyle bir yere yazil 1aydan snra görürsün zaten zayifladigini

0|0
    0|0
  • Free running

0|0
    0|0
  • yatmadan önce odanda spor yap bacak egzersizi zıpla sonra bol yürüyüş yap ve abur cuburdan kaç :)

0|0
    0|0
  • az ye ve koşuya önem ver

0|0
    0|0
  • Açlıkkkkk :))

0|0
    0|0
  • yuzme diyorum ben.

0|0
    0|0
  • pilates ya da yüzme de olabilir

0|0
    0|0
  • düzenli beslenmek düzenli uyumak ve düzenli spor yapmak

0|0
    0|0
  • bale yap yola gel

0|0
    0|0
  • Yüzme diye tahmin ediyorum. sna kalmış :)

0|0
    0|0
  • Düzenli Seks, Yüzme, Dağ sporları... İnan Başka Hiç bir şeye gerek yok

0|0
    0|0
  • soğuk su mideden 20 dk içinde çıkar, sıcak su ise 80 dk içinde çıkar. bu da sıcak suyun tok hissettirmesine neden olur. ancak spor yaparken sıcak su içme. terlediğin için suyu takviye etmek gerek

0|0
    0|0
  • Mekik ve yüzmenin kilo vermeye çok faydası olmaz. Hele mekik hiç faydalı olmaz. Bunlar daha çok kasları çalıştırmaya yönelik egzersizlerdir. kilo vermek için en ideali koşudur. Yanında başka herhangi bir egzersize gerek yoktur. En çok kalori harcayabileceğin ve bütün vucut bölgelerini çalıştırabileceğin bir spordur koşu. Orta seviye bir tempo ile çok yararlı olur. Koşarken dikkat edeceğin en önemli şey nefes alıp vermektir. Bunun yanında terlemek için kullanılan eşofmanları kesinlikle kullanma. Terlemenin kilo vermeye hiç katkısı olmadığı gibi kaybettiğin su ve tuz nedeniyle hem çabuk yorulur hem de sıkılırsın. Koşarken daha rahat eşefmanlar denemen seni kendine işkence etmekten kurtarır. Unutma spor eğlenceli değilse sadece işkencedir. Spor salonlarında terleme eşofmanlarıyla, mekiklerle kendine işkence eden insanlara bazen acıyorum. Dediğim gibi orta tempoda sadece koşsan bile diğer sporlara göre daha fazla kilo verirsin. 15 dakika koşup 5 dakika dinlen sonra tekrar 15 dakika. Ama kesinlikle zamanını bisiklet, yüzme, mekik, pilates ile harcama. İlk ay büyük ihitmalle fazla enerji harcaycağın için kilo depolayacak, ikinci aydan sonra ise kilo vermeye başlayacaksın. Sporu bıraktıktan sonra veridğin kiloları tekrar olursun. Bundan dolayı sporu yavaş yavaş bırakman daha iyi olur. Bu şekilde kilo almazsın. 10 kilo verdikten sonra sıklaşmak ve kasları çalıştırmak için yüzme ve bayanlar için ağırlık çalışmaları yapabilirsin. Tabi o zamanki beslenme ise bitkisel protein ağırlıklı olmalı. Başarılar.

0|0
    0|0
  • hergun yarım saat kendine parmak atman yeterlidir arkadışın yapmıştı geçen söyledi çok verimliymiş haftada 5 kg verirsin tavsiyem et

0|0
    0|2
  • yürüyüş koşu yağları eritir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yavaş tempoda koşu, jogging yani. Yediklerine dikkat edip su tüketimini arttırırsan yavaş yavaş faydasını görmeye başlarsın. Kilonu verip ideal kilona indiğin anda da 30 day butt lift yazıp arat youtubeda. Befit'in 30 günlük programı var, gerçekten çok fazla işe yarıyor, her güne ayrı videosu var videoların ne gün yapılacağının yazdığı bir liste var onu da bulabilirsin internetten. Kolay gelsin. :)

0|0
    0|0
  • Benim yürümeye vaktim yok okul saatlerim uymuyor ama bende dün başladım sabah 15 dakika ip atladım ip atlamak zayıflatıyor araştırabilirsin 1 saatten fazla da yürüdüm yemekten önce elma yedim inan çorba ile doydum :) Bugün vize zamanı yürüyüş yapamam ama makaleler erken biterse ip atlayacağım ve gelirken birkaç durak önce inip yürüyeceğim artık :) Sende öyle yap yediklerine dikkat et akşamları çok sevme 6'dan sonra yememeye dikkat et

0|0
    0|0
  • pilates...

1|0
    0|0
  • Günlük 1 saat yürüyüş yap daha sonra fitness yapabilirsin internette bir çok videolar var , ben spor yaparak ve az yiyerek 2 haftada 4 kilo verdim :)

0|0
    0|0
  • Herqun tempolu bir yuruyus ve 100 mekik bu arada yaqli yemeklerden kola cips falan uzak dur yok sa bir ise yaramaz:(

0|0
    0|0
  • Yürüyüş ideal bence.

Öyle spor salonunda koşu bandında değil.

Doğada yapılan yürüyüş en güzeli.

0|0
    0|0
  • r10ur un yazdıklarının aynısı.

0|1
    0|0
  • her gün 100 mekik ben öyle 15 kilo falan verdim

0|0
    0|0
  • 20 kg vermen lazım boyun kısa 45 olman lazım tempolu yuruyus omerıyorum ozellıkle kosu bandında ayda 4 kg garantı

0|0
    0|0
  • Ekmegi bırak yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...