Aynı sınıfta olduğum bir çocuk var.....

aynı sınıfta olduğum hoşlandığım bir çocuk var ama onun benden hoşlanıp hoşlanmadığını hala anlamış değilim :// geçen şöyle bir olay oldu: o çocuk kapının yakınında oturuyodu ve ben lavobaya gitmek için hocadan izin istedim çıktım, çıkarken kafasını hiç kaldırmadı bile, tamam bunu anladım diyelim de, en azından geri dönüp sınıfa girdiğimde insan kim gelmiş diye bir kafasını kaldırıp bakmaz mı/ merak etmez mi yaa? utangaç bir tip kendisi.. hoşlanıyo olma ihtimali var mı sizce?

Güncellemeler:
bir tek grup çalışması ya da dersle alakalı bişey olduğunda göz göze geliyoruz ama heyecandan gözlerinde bir mana var mı yok mu anlayamıyorum ://

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• her insanda değişebilir ama erkeklerde genel olarak şöyledir: erkekler kızlara göre duygularını daha çok belli eder, saklayamaz. herhangi bir konu olsun kızlar duygularını zor da olsa bastırabilir ama erkekte böyle değil. umarım yanılıyorumdur ama durum bu :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hey siz ergenler ! Evet evet size diyorum bıktım sizden ve sizin ceviz kabuğunu doldurmayacak sorunlarınızdan :) link

0|0
    1|0
  • Tuvalete giden birine bakmak zorunda değil merak etmek zorundada değil :D

0|0
    0|0
    • burdan bu sonucu mu çıkardın yani, tuhafsın :P burada olay eğer hoşlanıyosa sınıftan çıkmam onu ilgilendiriyo mu ilgilendirmiyo mu...

• Hoşlansada ilgilendirmiyo bence sınıftan çıkman

• peki..

• sonuç olumsuz...

0|0
    0|0
  • Hoşlansa da reddeder bu çocuk seni. Ben de lisede benzer durumlar yaşadım.

0|0
    0|0
    • neden reddeder peki?

• yaa ...neyse konuşuruz yine

• tamam görüşmek üzere..

• niye bana böylesi hiç denk gelmiyor :D

0|0
    0|0
    • boylesi denk geliyorda iste gidip cocuga yazcagina gelip buralara yaziyor

• yok dostum çok isterdim ama olmaz, kimseyi eklemiyorum.. :/

• yapma yaa iyi tamam sen bilirsin

Kızlar Ne Diyor 0