Arkadaşlar aileler neden hep böyle :(

arkadaşlar her aile erkek evladının sevgilisi olsa gurur duyar ama kız evladının erkek arkadaşı olsa hemen ayrılacaksın diye tuttururlar ayırmaya kalkarlar okuldan felan alırlar bizim ailelerimiz neden böyle :( benimde erkek arkadaşım var 15 yaşından beri çıkıyoruz ailem arkadaşlarımın sevgilisi olduğunu duyunca sakın bize erkek arkadaşım var felan diye gelme deyip duruyorlar arada bir laf sokuyorlar görmüycez duymuycaz diye öğrenseler ayırmaya çalışırlar bizi adım gibi biliyorum artık ailemle erkek arkadaşıı tanıştırmak istiyorum ama korkuyorum sizce ne yapmalıyım ? :(

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru kişi olduğuna inanıyorsan sakın pes etme. Ailenin böyle tepkiler vermesi normaldir. Zaten çocuğu tanımıyorlar,huyunu suyunu bilmiyorlar. Sonuçta kız çocuksun ve senle ilgili dışarıdan olumsuz bir laf duymak istemiyorlar. Bence siz normal devam edin ama madem ailen biraz hassas sen de ailene uygun olarak dikkatli davranmalısın. Ailenle tanıştırmak için erken bir yaştasın acele etme. Eğer bu yaşta tanıştırırsan ailenin tavrı olumlu olsa bile ikinizin sırtına çok ciddi bir yük binecektir.

Özetle dikkatli ol,nerede nasıl davranacağını iyi bil,ailene saygı duy ve bir gün gerçekten biriyle evleneceğini unutma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sabır sabır...

Sigaraya başladığımda en güzel yanı kaçak göçek içmekti...

Aşk ta öyle ;)

Tadını çıkar lannnn ;))

0|0
    0|0
  • 18 yaşını geçtiysen rahatla artık ilk annenle sonra babanla konuş yani onlarla en rahat konuşmalısın sonuçta seni büyüttüler bide son ekleyeyim sert görünen insanların yumuşak noktaları elbet vardır sadece cesur ol iki dakikalık açıklama

0|0
    0|0
  • bu ailene bağlı benim bir sevglim vardı zamanında daha 15 yaşında ailesiyle tanıştırmıştı. Verebilecegim tavsiye sadece tanıştırdıktan sora çok ısrar et demek olur genelde kabullenmek zorunda kalırlar

0|0
    0|0
  • Walla isin zor yaş kaç ona gore bisey onerebiliriz belki

0|0
    0|0
    • 18

• Heaa daha 18 ise biraz daha bekle bence simdi ne kadarda 18 e girsen ailen daha aklı basinda degil der falan der iste 20 ye kadar bekle bence o zamaan hem erkek arkadasin ile daha uzun bir iliskin olur soylediginde bakarlar bunlar ciddi falan hemde yas 20 daha olgun oldugunu anlarlar anliosun dimi bence birazdaha bekle kim dio bunlari sana anne veya baba veya abi hangisi

• Bekaret ve namus tek taraflı bir kavram malesef ...

0|0
    0|0
  • 15 mi?

daha kalbin bile seni tanımadan mı cıkıyosrun.

neyse büyüyünce anlarsın gereksizligini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...