Allah'a her gün ne için şükredersiniz desem ,sizin için ilk 5ini yazar mısınız?

1-)Müslüman olduğum için

2-)Dünyanın en güzel insanını bize peygamber olarak gönderdiği için

3-)Türk olarak doğduğum için

4-)Özgür ve hür bir şekilde bir toprağımın,vatanımın,devletimin olduğu için

5-)Sayısız nimet sunduğu için

Sonsuz defa şürk olsun Yaratana

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• listelendiremedim ki. nasıl yazarım şunu şunu diye. nefes alabiliyor olmamız bile bir şükür kaynağı iken, kısaca şöyle diyeyim; bu dünyadaki bizlere sunduğu her türlü hayır ve şer için Allah'a hamdü senalar olsun. o ki bizlere verdiği şerrin sonunda bile bizler için çok büyük hayırlar ihsan edebiliyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• - Bugün ölmediğim için

- Ailemden birinin eksilmediği için

- Karnım doyduğu için

- Aklım olduğu için

- Müslüman olduğum için

0|1
    0|0
  • her gun ayni seyler icin sukretmemki. genelde gun icinde olan veya olmayan seyler icin sukrederim

0|1
    0|0
  • 6. sağlıklı olduğm içinn helal olsun sana demin bir soruna yakışklıym diye sorduğna cevp vermedm şimdi veryorm yakışklısn ama cenendki sakalı kestrsen daha iyi olck ..burda çok ateisle karşıştığm için müslanmım yazınya 10 numara adamsınn

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• her ne kadar ülkemde yanlışlıklar olsa da iyi yanıyla kötü yanıyla çok şükür en ideal İslam ülkesiyiz. bunu inkar etmek nankörlük olur.

tasavvufa azıcık ilgili olan azıcık hidayet sahibi olan bu topraklarda yaşayan herkes haline şükreder...

ben ne desem eksik kalır. Ayyızdızlı bayrağımızın altında hür bir şekilde yaşamayı bizlere nasip ettiği için O'na sonsuz şükürler olsun...

0|1
    0|0
  • yazcak bişi bırakmadın tebrikler

6) her gün yeni bir güne kaldırcak gücü verdiği için şükrediyorum

0|1
    0|0
  • ben neden cirkin dogdum diyorum , isyan ediyorum bazen :(

0|1
    0|0
    • Etme,kurban olduğum Yaratanın bir bildiği vardır,her kulu hakkında hayırlısını diler

• Kurban olduğum Allah sevdiği kuluna çektirirmiş,sevdiği kulunu sınarmış

• evet o yüzden yakında bu hayatım son bulucak

Yükleniyor...