2 aydır diyet yapıyorum 2 gün ara vermelimiyim

2 ayda 10 kilo verdım 15 gün sonra 2 günlük bir tur gezisi olcak ister istemez diyet yaparken zorlancam yemek saatlerim yemeklerim uymucak 2 gün vucudumu dinlendirip diyeti bozsam kilo alırmıyım

not diyetten önce yediklerimin yarısını yemegi düşünüyorum

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıntı olmaz.ama biz insanlardaki kötü şeylerden biride,kısacık ara versen bile,ara verdiğimiz şeye hemen dönemiyoruz.hadi bir gün daha.ya nolacak bir gün daha,tamam tamam yarın tekrar başlayacam,acaba bir gün daha mı ara versem. ooo azrail sen mi geldin.ama ben ara verdiğim şeye tekrar başlıycaktım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ver ne bulursan ye

senlemi yaşayacak

0|0
    0|0
  • Gezide daha çok yorulacağın için verdiğini alır hatta tur bindirirsin.

0|0
    0|0
    • nasıl yaa

• İştahlı biri olarak seziyorum seni o yüzden dedim.

• istahlıydım 2 aydır bı defa bıle dıyetımı bozmadm:) yolculuk dusunduruyor neyse gıdınce bakarım basımın caresıne moralımı bozma:D

• arasıra diyet bozabilirsin metabozlimayı yanıltırsan daha iyi sonuçlarda alabilirsin ama aşırıya kaçmadan yap bunu

0|0
    0|0
  • 2 AYDA 10 KİLOYSA BAYA ZZORLANABİLİRSİN ARTIK BİRAZ DİNLEN caps açık kalmış pardon

0|0
    0|0
  • diyet yapma spor yap. diyet kalbe zarar verir

0|0
    0|0
  • ÇOk sert bir diyet değilse bozma. Sertse kendini ödüllendir ayda 1 gün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hamur işi çok tüketme kanşekerini düşürme elma ya da form bisküvi taşı yanında yemegin aksıycak gibiyse bir iki tane ondan ye bişeycik olmaz

0|0
    0|0
  • almazsın dikkatli ye

0|0
    0|0
    • otelde kolay diyet yemekleri felanda ama gittigim yerinde meshur olan kebabını yemek istiyorum aldırmaz ins gelınce gece gunduz yuruyeyım:D

• bişey olmaz ya verirsin yine

• Bir kaç kilo almış gozuke bilir. Tekrar diyete başlayınca eskiye döner.kendine sıkıntı yapma.

0|0
    0|0
  • Yaptigin diyet nasıl tam olarak bana da anlatir misin bends yapmak isterim :) ?

0|0
    0|0
    • doktor kontrolunde yapıyorum sureklı lıstem degısıyor

Yükleniyor...