Anladığınız zaman çaktırmamaya çalıştığınız oldu mu?

iletişim halinde olduğunuz birisinin sizden hoşlandığını farkettiğinizde, siz de ondan etkilenmenize rağmen, bunun imkansız bir ilişki olacağını düşündüğünüz için farkında değilmiş, hiç sizden hoşlandığını anlamamış gibi yapar mısınız? saf ayağına yatmak gibi demek istediğim.. peki umutlandırmamak ve üzmemek adına yapılan bu davranış doğru bir davranış mıdır? yoksa tam tersine daha çok mu üzer iki tarafı da..?

neyse vazgeçtim siz sadece ilk soruyu cevaplayın..^^

Güncellemeler:
çok şapşirik bir soru oldu kusura bakmayın..:/

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• Kendimce olması gerektiğini düşündüğüm şekliyle varsayımsal olarak yorumluyorum.

Yoksa hayatımdaki harikulade insandan başka hiç kimseyi istemem artık bundan sonra yanıbaşımda :)

Birincisi neden imkansız bir ilişki olacağını düşünüyorum o önemli.

Ben çok seviyorsam, beni benim onu sevdiğim kadar sevebilir mi acaba endişesine düşüp çekinebilirim. Ama insan bir kere sevdi mi körü körüne de olsa ateşe atar kendini neticede.

O beni çok seviyorsa, ben ona aynı kararda ilgi duymuyorsam fakat yine de bir çekim varsa, o zaman karşıma alıp, sana verebileceklerim bunlar, herşeye rağmen beni istiyor musun diye sorarım. Evet cevabını alırsam kafama takmam, ilişkinin oluruna olmazına bakarım zaman içinde. Ben daha fazlasını istiyorum derse de, kusura bakma der hiç başlamadan önüme bakarım.

Böylece ne sunamayacağım şeylerin, sağlayamayacağım koşulların vaadinde bulunmuş olurum, ne de içimde bir "mi acaba?" sorusu kalır.

Bence olması gereken bu. En başından, açık ve net olmak. Belki evet der ve zamanla senin fikrini ve hislerini de değiştirebilir. Belli mi olur? :)

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ortaokul da havuz problemlerine sinir oluyordum o da bu soru gibi bişeydi.. ucu bucağı belirsiz =)

Konuya gelecek olursak kendini de üzersin onu da neden imkansız olacağını düşünüyorsun bu kanıya nerden vardığını sorabilir miyim ? İlgin var hoşlanıyorsun ama birde ön yargı var : imkansız ilişki.. Bazen siz kadınları anlamakta gerçekten zorlanıyorum terlediğimi bile biliyorum.. Bu davranış yanlış bir davranıştır.. her ikinizde üzülürsünüz.. ama sen daha çok üzülürsün. Çünkü o 1-0 önde.. ondan hoşlandığını farketmişsin yani bunu sana hissettirmiş.. O elinden geleni yapıyor sen ise ilgin olduğu halde kendini gereksiz ve nedensiz bir şekilde geri çekiyorsun.. mantık dışı..

0|0
    0|0
  • Teknik traktör her soruya cevap buluyorum ama nedense senin sorular çıkınca karşıma beyin errorr veriyor :) mantıken olarakta ikisinede evet diyor seni iki evetle uğurluyorum :)

0|1
    0|0
  • Tam bahsettiğin durumu şuan yaşıyorum bir kız var ama olabilceğimize inanmıyorum o yüzden salağa yatıyorum ve uzak duruyorum

0|0
    0|0
  • sendede birşeyler varsa bence yaşamadan bilemezsiniz mesafe uzak değilse neden olmasın ama uzun mesafeler hep bir şüphe uyandırır ve şüphelerle kimse mutlu olamaz

0|0
    0|0
  • Daha çok üzüyor kardeşim inan çok can sıkıcı bir durum ağlatan yürek sızlatan bir durum !

0|0
    0|0
  • Hoslanmadigimi bir sekilde belli ediyorum,saf ayagi filan da oluyo bazen.d

0|0
    0|0
  • ben hemen belli ederim o anda niyetimi bazı üstü kapalı sözlerle mal değilse anlar :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• kimmis o mina kodugumun gerizekalisi? nasi olmusta senin gibi kalpsiz bir oduna tum kalbini vermis kendini kaybederek? o bu soruyu gorse nolur biliyon mu? sabahin 6 sinda kalkar ve ilk aklina gelen kisi yuzunden zir zir aglar. kalbi o kadar acir ki sahibi bilse omur boyu vicdan azabi ceker.. o hoslanmak, etkilenmek gibi boktan basit kelimeleri kullanmaz eminim. cunku cook daha derin kocamandir icindeki o his. soruyu soran kisi safa yatsada o onun duygularini zaten biliyodur.. bu kadar aci cekmesinin nedenide budur. sen onu onun seni sevdigi kadar sevmiyosun buda o seven hassas kalbe cok aci verir bilir misin? kesin senin icin en degerlileri olan hayallerindende vazgecmistir.. cunku icinde sen yoksundur.. o senin gibi imkansiz oldugunu dusunmez. seninle bir omur gecirmenin hayallerini kurar. kesin oyledir cunku aptal. o moron bu soruyu gorse kendindende, sendende nefret eder(asla edemez), defolup gider.

1|0
    0|0
  • Tabiki doğal olarak arada oluyor :).

0|0
    0|0
  • İstemiyosam salağa yatarım.

0|0
    0|0
  • 1. soru evet 2. soru bence doğru bir davranıştır 3. soru umutlandırdığın zaman ve imkansız olmayacak bir şeyse daha çok üzülürsünüz bence :)

0|0
    0|0
  • oldu bence doğru bir davranış ama asıl doğru davranış hiç umutlandırmamak. Arkadaş gibi konuşmak bile umut veriyor.

0|0
    0|0
  • Evet anladım ama bozuntuya vermedim.

0|0
    0|0
  • üzer tabi ki , konuşmak lazım olmayacağını arkadaş olarak gördüğünü.. ama saf ayağına yatsa zaten karşısındaki kişi anlar.. daha çok üzülür..

0|0
    0|0
  • hoşlandıgı mesajını verirse, hoşlanmadıgım mesajını veririm

safa yatarsam olay baya b**'a sarar bence

0|0
    0|0
  • Kanka ayağına yatar, tüm ümitlerini ütülerim. Net.

0|0
    0|0
  • evet yaptım umutlandırmamak ve üzmemek adına .Yaptığım doğrumu yanlış mı sorgulamadım hiç sadece kırmak istemediğimden yaptım.iki tarafı üzmez bence,hoşlanan taraf üzülür.hoşlansa neden o kadar zahmete girip anlamıyo numarası yapsın ki.

0|0
    0|0
    • ama bazı şeyler engel olur işte.. belli edersen daha çok bağlanma ve yüksek derecede kaybetme ihtimali vardır..:/

• kaybediyosun ki zaten o kaçınılmaz oluyo.:/

• Ona karşı arkadaştan öte duygum yok diyorsan salağa yatmaya devam et hacı :) ^^ ne onu üz nede kendini olmicak birşey için zorla

0|0
    0|0
  • okurken aklımın bulandığını farkettm neyse çaktırma :d

0|0
    0|0
  • Genelde çok olur.

0|0
    0|0
  • genelde ben kimseyi anlamam.

0|0
    0|0
  • Evet oldu. Hoşlanmamsını istediğim kişilere anlamıyormuş gibi yaptım ki bu sevdadan vazgeçsin :)

0|0
    0|0
  • yooo olmadı

0|0
    0|0
  • Ben hiç anlamadım hep mal olan taraftım :'( asdf

0|0
    0|0
Yükleniyor...