Kızlar göğsümdeki asimetri

biliyorum bu zaten normal, çoğu kişide olur zaten insanın iki yanının aynı olmadığı kanıtlanmış ama bendeki çok belirgin. en azından biraz azaltmanın bir yolu yok mu ameliyatsız, estetik doktoruna gitmeden? bunu kızlara soruyorum o yüzden erkekler maydanoz olmazsa iyi olur ve lüten seks yap oraya çalışsın falan gibi cevaplar vermeyin. bununla ilgili başka sorulara öyle cevaplar verilmiş çünkü. bunula ilgili işe yarayan ürün hiç mi yok yani acaba?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çörek otu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Uygun bir Sütyen ile kapatırsın ama önemli olan çıplakken diyorsan en sağlıklısı bir doktorla konuşman

0|0
    0|0
  • Küçük olan taraf için dumbell press uygula. Arayı kapatırsın düneli sporla. başlangıç 1kg max 3 kg yeterlidir.

0|0
    0|0
  • Diğerini büyüteceğine büyük olanı küçültebilirsin ama sana kalmış tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor yapa bilirsin . Oradaki kasları calistirabilecek, sonuç vermez ise estetik uzmanına gozule bilirsin

0|0
    0|0
  • Ya benim de ayni sorunum var, benim gögüslerimin arasinda en az bir beden var! Biri öbürünün iki kati kadar büyük...ameliyat olmak istemiyorum bende, masajla büyürmüs düzenli yapmak gerekiyor badem yagiyl falan, bende baslamayi düsünüyorum, nasil masaj diye sorarsan internetten arastirip okuman lazim var faydali bilgili siteler ;)

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler cevsp için. :) çörekotuyla ilgili bir şeyler görmüştüm. onunla bir şeyler yaparak masaj yapılıyordu. çok teşekkürler cevap için. peki bununla ilgili sütyenler, ürünler falan işe yaramaz mı hep yalan dolan mı ki?

• rica ederim :) bilmiyorum ki...en mantiklisi masaj bence, denemek lazim :)

• evet teşekkürler.

Yükleniyor...