Kızların tamamının doğuştan psikolojik olarak rahatsız olduğunu düşünüyorum.Sizcede öyle değil mi?

Kaç tane tanıdıysam hepside bu durumu belli ediyor sevme tarzları bile çok tuhaf aşık oldum diyorlar tahrik edici konuşmalar hareketler vs bir sürü şey yaşanıyor ama bir gün sebepsiz yere atarlanabiliyor çoğu zaman arayı soğutarak ayrılıyorlarda bence hepside psikolojik olarak rahatsız.

Siz ne düşünüyor sunuz?

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Şahsi fikrim, kimse üstüne alınmasın.

Fakat erkekler birlikte oldukları kadının kendine aşık olduğunu öğrendikleri, bildikleri an itibariyle değişiyorlar ve birden bire "haaa ben bu kızı garantiye aldım aga" mantığıyla kıza herşeyi yaptırabileceklerini, kızın herşeyi göze alabileceğini, herşeyi hazmedebileceğini düşünüp en büyük yanılgıya düşüyorlar. Kız katlanıyor, katlanıyor, katlanıyor... Bakıyor adam artık eskisi gibi değil, seviliyor ya koşmuyor artık peşinden, ilgi göstermiyo eskisi gibi. Hatta gözü dışarı bile kaymaya başlıyor. Kız da yeter ulan diyip içindeki tüm birikenleri kusup çekip gidiyor.

Bu kadının dengesizliği değil, adamın egosunun sonucudur.

Ve yine kusura bakma ama tonla örneği yaşandı çevremde, yüzde 98'iniz böylesiniz.

0|1
    0|0
    • Öyle erkeklerde var tabi ama hepside dediğin gibi değil o yüzden katılamam bu söylediklerine kısmen katılıyorum.

• Tabi paşam.

Hepimiz psikolojik olarak rahatsız doğduk.

Ne istediğimizi bilmiyoruz.

Aynı anda birçok şey istiyoruz.

Tutarsızız.

Gölge gibiyiz.

Hepimiz tabi ki.

Kızların tamamı.

Bütün erkekler aynı olduğu gibi bütün kızlar da aynı.

Mesela benim için bütün erkekler "umut verip sonra terkeden" cinsten.

0|0
    0|0
    • ne terk etmesi ya ben öyle değilim mesela bir kaç kız oldu hayatımda hep onlar beni terk etti her terk edildiğimdede en az 1-2 ay psikolojik bunalıma girdim o şekilde sevmişim yani sen düşün

• Ben de, senin bahsettiğin gibi bir kız değilim.

Ödeştik mi?

• Hadi öyle olsun bakalım

• adam hipotez kurmus dagilin.

1|0
    0|0
  • hayatına giren herkes aynı tepkiyi verdiyse bence sorun kızlarda değil sende

1|0
    0|0
    • Bende ne sorun olabilirki böyle yapmalarına neden olacak hiç sanmıyorum zaten olsa ben görürdüm bunu

• her insanda vardır bir tuhaflık. insanız sonuçta hepimiz hatalar, tuhaf şeyler yapabiliriz. bu psikolojik hasta olduğumuzu göstermez. ama genelleme yanlış bence. vardır mutlaka dediğin gibi olmayan.

0|0
    0|0
    • Şimdi ben sana bir örnek vereyim akşam ben uyurken beni aramış bende uyuduğum için duymadım uyanınca ben onu aradım o ben ararken açmadı diye misilleme yapıp oda ben ararken açmadı buna ne denir şimdi

• O tvlerdeki saçma sapan diziler karıştırıyor bunların aklını birazda

• Sana ilgisini kaybetmiş kızları psikopat olarak tanımlıyorsun demek. Senin psikolojin ne kadar düzgündür bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • herkes aynı şekilde problemli olamaz... kendini sorgulamayı denemelisin..

0|0
    0|0
    • Problemlisiniz sende dahil

• bak yine kendini üstün tutuyorsun... bu kafayla işin çok zor dostum biraz tavsiye dinlemelisin sadece iyi geceler

• Sanada iyi geceler

• O psikolojik olarak rahatsız dediğin kızlar senin hemcinslerin yüzünden o durumdalar.

0|0
    0|0
  • Nasıl bakarsan öyle görürsün.

0|0
    0|0
    • Benim gördüklerim değil bunlar

• 2 gün aramasan hemen surat yapıyorlar bu iki günde o kadar çok sorun olmuşki ne kimseyi arayacak hal nede konuşacak hal kalıyor insanda birde neden arayamadın ne sorunun vardı elimden gelen birşey var mıdesin ya biraz huzur vermek yerine birde o geliyor üstüne destek olacağı yere

• o konuda haklısın.

• adam haklı dağılalım sdfghjk

0|0
    0|0
  • Çaktırma bende öyle düşünüyorum asfsfg

0|0
    0|0
  • Erkek millet hem bizi begenmezler hemde bizsiz yapamazlar.Sabah uyanir uyanmaz kim aklina geliyor …..Unutma evlenecegin kiside bir bayan olacak hahahaaaa

0|0
    0|0
  • Katılıyorum. Rahatsızız.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sadece ne istediklerini bilmiyorlar..Veya aynı anda birçok şeyi isteyip tutarsızlığa neden oluyorlar. Onları anlamak güç. Sevdiğim bir laf vardır;

"Kadın insanın gölgesi gibidir. Kaçarsanız kovalar; kovalarsanız kaçarlar.."

0|0
    0|0
  • Aslında tespitler doğru bir nevi ama hepsinde yoktur Haklarını yemeyelim

1|0
    0|0
Yükleniyor...